Ayanna

Regisztráció dátuma: 2016. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rude Cosmetics The Roaring 20's Eyeshadow Palette - Reckless

Rude Cosmetics The Roaring 20's Eyeshadow Palette - Reckless
2021. február 26.

Egy nabla palettával együtt rendeltem meg ezt a szépséget. Eredetileg a másik paletta lett volna a lényeg, ezt csak azért vettem meg, hogy legyen egy színes palettám, és mivel akciós volt, dobtam is be a kosárba, mondván, hogy tök jó lesz arra, hogy más palettákat kiegészítsen. És milyen jól tettem! Azóta ehhez nyúlok a legszívesebben, nagyon nagy szerelem lett. Pigmentált, tartós és gyönyörű. Nem kiegészítésnek használom, sőt! A legjobb impulzusvásárlásom valaha :D A kedvenceim a zöld színei, azok valami mesések, főleg a jobb alsó *.*

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. február 26.

A hype miatt vettem meg ezt a spirált, és nagyon megszerettem. A keféje nagyon szuper, kényelmes használni. A festék könnyed, én csak egy rétegben használom, nekem az bőven elég, így nem is tapasztja össze a pilláimat. Ritkán szoktam a szemem külső részére feltenni egy második réteget is, hogy kicsit cicásabb legyen az eredmény, és egyébként akkor sem tapasztaltam, hogy póklábakat csinált volna, bár hozzáteszem, hogy csak nagyon óvatosan szoktam a 2. réteget felvinni. A tartóssága szuper, és aminek a legjobban örülök, az az, hogy egyáltalán nem könnyezik tőle a szemem, pedig nagyon érzékeny szemekkel áldott meg az élet.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2021. február 26.

Én is jöttem dicsérni a terméket :) Nagyon jó kis bb krém, szépen egységesíti a bőrt. Nagyon szeretem, hogy nem túl matt, az én bőrömnek tök egészséges fénye van, ha ezt használom. A tartóssága is teljesen jó, kibírja a napot. És külön piros pontot érdemel, hogy van belőle jóóóó világos is, szóval főnyeremény, de tényleg :D