Ayase

Regisztráció dátuma: 2016. december 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Smashbox Photo Finish Foundation Primer

Smashbox Photo Finish Foundation Primer
2020. május 21.

Mindenhol istenítik ezt a primert zsíros bőrre, nekem nem lett a kedvencem. Voltak napok amikor működött és volt amikor nem. Ennyi pénzért úgy gondolom, kellett volna valami különlegesen produkálnia, de nem esetem hanyatt. Feltölti valamennyire a pórusokat és tartósabb is az alapozó vele, de nem kiemelkedő. Nem vettem újra és nem is tervezem. Az összetevők-ár-mennyiség miatt 3 csillag, de valahol a 3 és 4 között van.

Smashbox Studio Skin Full Coverage 24H Foundation

Smashbox Studio Skin Full Coverage 24H Foundation
2020. május 21.

Ez az alapozó nálam kezdi letszítani a trónról az Esteé Lauder Doble Weart, pedig abból sokat elhasználtam már. Nagyon erős a fedése, de nem lesz maszk szerű, kényelmes viselet. Nem szárít, nem okozott pattanásokat, nem fogta meg a ruhámat ha esetleg át kellett öltöznöm, bár erre érdemes vigyázni. Egy picit sötétebb árnyalatot választottam (netes rendelés átka), mint kellett volna, de így is tudom használni. Újra fogom vásárolni ha elfogy, abszolút befutó.

Kell A Púder! Luxury Matt Rúzs

Kell A Púder! Luxury Matt Rúzs
2020. május 21.

Az Angelina árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Ez egy gyönyörű nude szín, szerintem nagyjából minden bőrtónushoz passzol. Kényelmes viselet, nem szárít, bár mindig hidratálok rúzsozás előtt. Könnyen eldolgozható, evés-ivást is bír egy bizonyos mértékig. Abszolút jó vételnek tartom. A csomagolása is gyönyörű, luxus érzés.