Best of Beauty 2019

Ayase

Regisztráció dátuma: 2016. december 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2018. február 1.

Notinon egy nagyon jó csomag részeként jutottam hozzá. Ő az első high end kategóriás szempillaspirálom, de már értem a hype-ot körülötte. Gyakorlatilag az első használattól kezdve bombasztikus pillákat csinál. Intenzív fekete, göndörít,dúsít, hosszabbít és tartja is egész nap. Eddig még egyszer sem pergett vagy potyogott a szemem alá. Egy rétegben is nagyon megbízható, kettővel pedig nálam konkrétan műszempilla hatású.

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2018. február 1.

Zseniális. Bár a csomagolás hagy maga után némi kívánnivalót...első használatkor sikerült nagyjából egy hónapra elegendő adagot kinyomni, kicsit se voltam dühös...Gyönyörűen tartja a szemsminket, az olcsóbb árkategóriájúakat is, szépen kihozza a pigmentáltságot. Miután megvettem, elmentünk szaunázni és ezzel az alappal tökéletesen fent maradt a tusvonalam. Az arcomról természetesen minden lemostam, de tesztelni akartam, hogy mit tud és ha 3x15 perc szaunát kibírt egy nap, akkor nincs amit ne bírna. Mivel elképesztően kevés is elég belőle, így nagyon sokáig elég lesz és meg is éri az árát. Szerintem lényegesen jobb, mint a Milani hasonló terméke.

MAC Brush Cleanser Ecsettisztító

MAC Brush Cleanser Ecsettisztító
2018. február 1.

Elsőre kicsit sokalltam az árát, de minden pénzt megér. Tisztítja, fertőtleníti az ecseteket, nagyon könnyen és gyorsan lehet vele "dolgozni". Egy kis tálkába szoktam kiönteni belőle és megforgatom benne az ecseteket, majd egy papírtörlőn/szalvétán/zsepin körkörös mozdulatokkal "kiszedem" a folyadékot (az eladócsajszi is ezt javasolta). Ez a módszer tökéletes a szemre való ecsetek tisztításához. Gyorsan meg is száradnak és újra lehet használni őket. Az arcra való ecsetekhez egy kicsit hígítani szoktam és úgy is tökéletesen működik. Elég lassan fogy ahhoz, hogy megérje újravenni.