Ayla

Regisztráció dátuma: 2011. december 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2018. november 24.

Szuper krém! Felváltva szoktam alkalmazni ezt, ill. a Dr. Organic manuka mézes krémét, mikor melyik van kéznél, és ha időben elkapom a tüneteket, akkor egyáltalán nem kell szteroid! Ez rengeteget jelent nekem, mert a vérző, teljes karon és arcon lévő, nedvedző, szteroid injekcióval és napi kétszeri Dermovate kenőcsözéssel is soso kontrollálható ekcémától sikerült kb. 1 év alatt eljutnom idáig! :) Gyorsan beszívódik és már néhány napon belül látványosan begyógyítja a kiszáradt, ekcémás területet. Az égő érzésről panaszkodó sorstársaknak: kivétel nélkül minden hidratáló összetevőt tartalmazó krém csíp és éget, amikor egy kiszáradt, irritált bőrre először felviszed, viszont minél többször alkalmazod, egyre kevésbé szabad, hogy csípjen.Nekem ezzel, és a másik csodaszeremmel (Dr. Organic SOS Manuka Honey krém) is ugyanez a helyzet, sőt, még egy sor egyéb ekcámára ajánlott termékkel is (LRP, Uriage, Bioderma, stb.), azzal a különséggel, hogy azok nem javítottak az ekcémámon.

Fanola No Yellow Sampon

Fanola No Yellow Sampon
2018. november 10.

Szuper termék! Rengeteg szőkített sampont kipróbáltam, amitől a hajam tényleg ezüstös platinaszőke lesz, de egyik sem tudja azt, amit ez a termék. Én száraz hajra szoktam felvinni a sampont, és 10-15 percet hagyom rajta, majd lemosás után a balzsamát is hazsnálom. Úgy vettemészre, hogy utóbbiban talán több kék színpigment van, mindenesetre a rezes árnyalat is eltűnik a hajamból (természetes vörösesszőkéből platinába ombrézott hajam van: a platina részek inkább sárgásak, az átmenet inkább rezes). Picit szárítja a fejbőrömet, de ez egyáltalán nem vészes, ill. én örülök is neki :) A hatás lenyűgöző, a balzsamtól pedig iszonyat pihepuha és rendkívül jó illatű lesz a hajam!

Saforelle Krém Érzékeny és Irritált Bőrre

Saforelle Krém Érzékeny és Irritált Bőrre
2017. december 24.

A csodaszer kategória. Borotválkozás ill. gyantázás után szoktam használni, éd egyrészt a viszkatést is csillapítja, másrészt azt vettem észre, hogy nincsenek begyulladt, benőtt szőrtüszőim, amióta ezt használom.

12 ÖSSZETEVŐ

Rice Oil Glycereth-8 Esters EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fás bazsarózsa (Paeonia suffruticosa, Ranunculaceae - Boglárkafélék családja) virágaiból vízgőzdesztilláció segítségével készített oldat, illatosításra, illetve íz- és szagfedésre használják.

Gossypium Herbaceum (Cotton) Fruit Water EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott