Ayra

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum
2021. szeptember 15.

Nagyon szeretem, ahogy a márka többi termékét is. Kb. 3hét használat után csökkentette a látható ráncokat, a nyári időszakban önmagában totál elég volt. Könnyű, gyorsan beszívódik, a bőröm is imádja. Most, hogy már nincs az az őrült meleg, C-vitaminos krémmel kombinálva használom (a márka újabb, pumpás verziójával amit nem szükséges hűteni, felrázni. Mert ezt a retinal szérumot viszont muszáj alaposan felrázni).

Natics Yeux Fluide Anti-Age Szem és Szájkörnyékápoló Fluid

Natics Yeux Fluide Anti-Age Szem és Szájkörnyékápoló Fluid
2020. október 24.

Nagyon szeretem, kellemes illat, azonnal beszívódik, a naticstól megszokott praktikus pumpás adagolóban, amitől a krém az első pillanattól az utolsóig ugyanolyan szennyeződésmentes és friss marad. Március-április környékén vettem először, de abszolút nem utoljára. Nagyon sokáig elég, gyönyörűen táplálja ezt az érzékeny területet. Más terméktől sokszor előfordult könnyezés közvetlenül felkenés után, ettől az sem. Szépen feltölti a kis ráncokat és halványítja a sötét karikákat! <3

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2020. október 8.

Evekig csak egyfele szemspiralt hasznaltam, de a velemenyeket olvasva ugy dontottem ha mar havonta kidobalom oket, megneznem az olcsobb verziokat is. Tobb essence-t is vettem, ez valt be a legjobban, tenyleg meghosszabbitja a pillakat, nem leszel panda utana (oke, nem dorzsoltem, de magatol ottmarad a helyen), nem vizallo ami nekem elony, mindenkepp ujravasarlos termek!