Ayra

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Natics Yeux Fluide Anti-Age Szem és Szájkörnyékápoló Fluid

Natics Yeux Fluide Anti-Age Szem és Szájkörnyékápoló Fluid
2020. október 24.

Nagyon szeretem, kellemes illat, azonnal beszívódik, a naticstól megszokott praktikus pumpás adagolóban, amitől a krém az első pillanattól az utolsóig ugyanolyan szennyeződésmentes és friss marad. Március-április környékén vettem először, de abszolút nem utoljára. Nagyon sokáig elég, gyönyörűen táplálja ezt az érzékeny területet. Más terméktől sokszor előfordult könnyezés közvetlenül felkenés után, ettől az sem. Szépen feltölti a kis ráncokat és halványítja a sötét karikákat! <3

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2020. október 8.

Evekig csak egyfele szemspiralt hasznaltam, de a velemenyeket olvasva ugy dontottem ha mar havonta kidobalom oket, megneznem az olcsobb verziokat is. Tobb essence-t is vettem, ez valt be a legjobban, tenyleg meghosszabbitja a pillakat, nem leszel panda utana (oke, nem dorzsoltem, de magatol ottmarad a helyen), nem vizallo ami nekem elony, mindenkepp ujravasarlos termek!

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
2020. október 8.

Tobbfele gondoritot vettem mostanaban, ez valt be leginkabb. Kellemes az illata, es nagyon keves eleg belole. Egy sima longbob fazonom van most, all alatt kb 5 cm-rel er az eleje gondoren, eleg sok is a hajam, es 1, max 2 pumpalas elegendo a teljes mennyisegre. Az elso alkalmaknal tobbet tettem, az mar elnehezitette. Egy pontlevonast csak azert kap m a kezemrol nehezen jon le, sima oblites nem eleg. :)