Aziza

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Martina Gebhardt Naturkosmetik Calendula Cream

Martina Gebhardt Naturkosmetik Calendula Cream
2013. május 27.

A legjobb babakrém, amit valaha próbáltam! Az egész család használja. Kiválóan hidratál és védi a bőrt a kiszáradástól. Allergiára hajlamos és ekcémás területekre is használjuk, mert megnyugtatja a kipirosodott, kivakart területeket!

Martina Gebhardt Zsályakrém

Martina Gebhardt Zsályakrém
2013. február 21.

Kiváló készítmény a pattanásos bőr ápolására! A legtisztább Demeter minősítésű alapanyagokból valóban egy nagyon erőteljesen gyógyító és gyulladáscsökkentő krémet hoztak létre. Az sem mellékes, hogy egy 50ml-es tégely közel 3 hónapra elegendő! Én ezt használom dezodor helyett is, mert enyhíti az izzadást, elűzi a kellemetlen szagokat, ugyanakkor nem zárja el a verejték természetes útját. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki a prémium minőségű bio kozmetikumok iránt kötelezte el magát!

8 ÖSSZETEVŐ

Édesmandula mag örlemény. Testradírokban, lábápolókban, arcradírokban használják. Gyengéd bőrradírnak számít a testbőr számára és közepesnek az arcbőr számára. A szemcsék csak sűrű készítményben alkotnak szuszpenziót. Serkenti a vérkeringést és felszabadítja a bőrt az elhalt hámsejtektől. Mélyen tisztító hatású. Serkenti a sejtmegújulást.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Ciprusfélék családjába tartozó Boróka. A VIII. Magyar Gyógyszerkönyvben hivatalos borókaolaj egyebek mellett fertőtlenítő, antimikrobiális, gyulladáscsökkentő, köptető, vizelethajtó és börvörösítő (a bőr és a bőralatti szövetek keringését fokozó) hatásokkal rendelkezik. Terápiás és kozmetikai célú alkalmazása egyaránt ismert. Leggyakrabban különböző eredetű krónikus mozgásszervi megbetegedések... tovább >>