azrathiel

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2016. április 30.

Szépen szét választja a pillákat(, de azért én még így is képes vagyok vele bénázni... :D ) Amiért én nagyon szeretem ezt a szempillaspirált az az összetevői. Korábban nagyon sok spiráltól begyulladt a szemem, nagyon érzékeny, de ezzel megbarátkozott. Ezenkívül tartós is.

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő
2016. április 30.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, igaz a rossz hír, a csoda(az illata) csak pillanatokig tart. De azok isteni pillanatok! A csodás fagyi illat körül ölel és elfeledtet az emberrel mindent! :) A bőröm is örült a hidratáltságnak, a pénztárcám az árnak, szóval csak ajánlani tudom.

2016. április 30.

Nem rég kezdtem használni a terméket, de már most imádom. Nagyon érzékeny a fejbőröm, de mióta használom sokkal jobb már. Felpezsdítette a használata a fejbőröm, megszüntette az égő, feszülő érzést amit éreztem, s megjelentek is a babahajak is. utólag megvásároltam a család többi tagjait is, reménykedve, hogy így igazán kifejti hatását majd, és barátkozik a hullásra hajlamos hajammal, kúra közben majd jelentkezem (remélem jó hírekkel) :)