Azura

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. június 26.

Teljesen vakon vettem meg pár hete a rossmannban. Új termékként még akciós is volt, és bár a garnier termékekben általában csalódom, ez a 3 az 1-ben felhasználás és a viszonylag baráti ár elcsábított és vettem egyet. És imádom. Eleinte csak nem kiöblítendő hajápolóként használtam egy keveset a hajvégeimre, de az utóbbi 3-4 hajmosásnál már pakolásként is rajta hagytam kb. fél órára és miután kimostam és megszárítottam kentem rá egy icipicit. Az én hajamnak nagyon jót tesz, nem zsírosítja és napok múlva is érzem az illatát benne (ezt még a Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ hajpakolás parfümös illata se tudta 1 napnál tovább elérni). Mindenképpen újra vevős! :)

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. május 17.

A 7.57 Édes karamell színt vettem meg a múlt héten és kentem fel a hétvégén. Tetszett a gél állag, még ilyen festékem nem volt, könnyebb volt felvinni, mert nem csöpögött mindenfelé. Mivel sötétbarnás hajam van, gondoltam hogy nem lesz olyan színe mint a dobozon, viszont így is szép eredménye lett: ugyan barna maradt, de emellett vörösen is fénylik. Egyáltalán nem szárította a hajam se a festék, se a hozzá adott balzsam, pedig iszonyat száraz, vékony szálú hajam van. Nekem úgy tűnt, inkább hidratálta is egy kicsit, sőt önmagához képest egész jól áll már negyedik napja. Egyelőre nálam 5*, szerintem újra veszem, aztán majd meglátjuk hosszú távon hogy teljesít.

UPDATE: 4.6 Étcsokoládéval festettem be most és IMÁDOM. :)

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz
2018. március 1.

Régen Jimjam-et használtam, amit szerettem,de ez ár-érték arányban simán veri. A szaga elég erős, de nem kibírhatatlan, szóval ha valaki el akar bánni a mitesszereivel, annak nagyon ajánlom.