azutatir

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

NIOD Survival 30

NIOD Survival 30
2017. október 8.

Imádom ezt a terméket, én fényvédőként használom! Enyhén színezett az állaga, és az ásványi fényvédőkéhez hasonlóan van egy fehéres alap tónusa, de ettől nem kell félni, szépen el lehet oszlatni a bőrön. Amit különösen szeretek benne, az az, hogy nem mattítja le az arcomat egyéb ásványi fényvédkthöz képest, hanem egyfajta bársonyos fényt hagy rajta. Úgy vettem észre, hogy az alapozóm kimondottan szereti, szépen fekszik rajta, így tulajdonképpen primernek is jó. Az árával is elégedett vagyok, mert a hasonló magas kategóriásás fényvédők is ennyibe, vagy még többe kerülnek. Azon túl, hogy véd a káros sugarak ellen, kimondottan hidratálja és a bőrömet, ezért reggel nem is szoktam egyéb hidratálókrém neked használni. Ez gyakorlatilag még egy indok amellett, hogy miért tökéletes az ár érték aránya a terméknek.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2017. október 8.

Maga a csoda! Felkenve valóban egy rövid ideig picit melegíti a bőrömet, de ez elmúlik. Ami zavar benne, az az, hogy nem szívódik be, mivel olajos az állaga. Lehet, hogy kevesebbet kellene felkelnem belőle… Van egy fura illata, a párom szerint pirítós illatú lesz tőle az arcom, amit ő szeret, engem pedig nem zavar. Amiért azt gondolom, hogy egy csoda ez a termék, az az, hogy képes volt a szemem alatti nevető ráncokat lesatírozni az arcomról. Ezt eddig még egyetlen termék sem volt képes elérni. Hetente maximum kétszer használom, de másnap mindig látványosan szebb tőle a bőröm. Újra fogom venni, és végleg a bőrápolási rutinom részévé válik.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2017. október 8.

Nem, nem, nem! Nagyon rövid idő alatt besűrűsödik az állaga, ezért gyakorlatilag csak két-három hétig lehet szépen használni a terméket, utána már szenvedés és mivel megváltozik az állaga, ezért szerintem nem is tud olyan szép alapot adni a folytatáshoz. Csalódás volt ez a termék, egyszer újra vettem, de többet nem fogom. Nem éri meg.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

A"Renaissance" nevű peptid komplex része, ami állítólag képes a bőrt tömörebbé, feszesebbé és fiatalosabbá tenni. A gyártó szerint aRenaissance komplextől 4 hét alatt 38%-kal nő a bőr tömörsége, és a hatóanyag alkalmas a hegek minimalizálására is. (forrás)

A"Renaissance" fantázianevű peptide complex része, ami a bőr tömörségét és feszességét hivatott növelni.

11 aminosavból álló peptid féle, ami a"Renaissance" fantázianevű peptide complex része és a bőr tömörségét és feszességét hivatott növelni.