azvagyok

Regisztráció dátuma: 2017. február 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Uriage Xémose Arcápoló Krém

Uriage Xémose Arcápoló Krém
2019. március 5.

Télen éjszakai krémnek elég jól működik száraz bőr esetén. Kissés zsíros marad a bőr, a krémnek nehéz textúrája van. Nem irritál semmilyen szinten. Nem lesz tőle babapopsi puhaságú a bőröm, de hidratálja és lehúzza a száraz feszülő bőr érzését. Nappalra és nyárra nem ajánlom. Elhasználom, max ha akciós lesz újraveszem. Négy csillag.

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém
2019. március 5.

Klassz kis krém a mindennapokra. Könnyed állag, száraz bőrt szépen helyrerakja. Talán nagyon kicsit ragad utána, de én fényvédőzök fölé és mivel az is picit ragad általában nem zavaró. Nem irritálja a nagyon érzékeny bőröm, kellemes viselni. Sminkelni is lehet rá de picit várni kell míg a ragacsos érzet elmúlik. Egy aduász ha éppen nem tudod milyen krémjez nyúlj. A nagyon száraz bőrömre télen elég volt nappalra. Csomagolása praktikus, mindig a táskámba van, külön tetszik hogy nem ilyen tégelyes belenyúlós. Talán ha akciós lesz még újra is veszem, de szeretek kísérletezni

Vichy Idealia Peeling

Vichy Idealia Peeling
2019. március 5.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem néztem eléggé utána. Nem az én bőrömre való, ez nem a termék hibája. Nem tett jót az érzékeny bőrömnek. Illata *******jó, üvege elegáns luxusérzetet kelt. Akinek strapabíróbb a bőre annak beválhat ahogy alattam sokaknak. Üveg plusz illat 3 pontot ér nekem.