Azziz

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Juliette Has a Gun Another Oud

Juliette Has a Gun Another Oud
2020. február 28.

Discovery szettet vettem, mert nagyon jókat olvasok tőletek ezekről az illatokról, akkor nosza, ismerjük meg milyen is Juliette...
Hááát, eddig 3 illatot próbáltam belőle, de ez konkréten férfiparfüm rajtam. Mondjuk annak finom, de nem egészen erre számítottam. Pedig tényleg a szettből fújtam magamra! A férjem is szagolgatott, hogy miért fújtam be magam az ő illatával 😀 Asszem megint spóroltam, 3-ból 3 nem ízlik... Not A Parfum egy az egyben Light Blue, a Lady Vengeanceról a nagymamám jut eszembe. Finom, finom, de hiába vagyok már 40 felett, ehhez aa rózsás illathoz még fiatal vagyok. Vagy csak a kémiám nem annyira van összhangban ezekkel a parfümökkel. Na de van még a szettben, hátha rátalálok AZ ÉN illatomra.

Paco Rabanne Ultraviolet EDP

Paco Rabanne Ultraviolet EDP
2019. július 28.

Ez az én illatom! Már majd' 20 éve használom, mindig veszek, mielőtt elfogyna. Édes, virágos, nagyon lila illat. Volt olyan kollégám, aki vett egy üveggel a feleségének, mert teljesen bezsongott ettől az illattól ☺

Frissítés:
Érdekes, ahogy közeledtem a 40+ felé, még azt elhagyva is , egyre távolodom ettől az illattól. Imádom még mindig, de magamon már nem tudom elviselni. Nem érzem azt, mint korábban, hogy este is még illatozom. Már biztos más a kémiám... No sebaj, ez nem a parfüm hibája, ettől még 5 csillagos.

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej
2018. január 7.

Nem nagyon szoktam ilyen kencéket venni, de most elcsábultam. Hát... Nem kellett volna. Az illata a flakonban kellemes, de felkenve már nagyon mű kókusz ez az illat. Picit ragacsos, nem szívódik be jól. De legalább nem folyós, masszív kis krém és az "illata" is tartós. De ez kevés ahhoz, hogy megszeressem.