b0rzi

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2020. május 26.

Nagyon megörültem a sok pozitív véleménynek, és annak is, hogy illatmentes; 1-2 hónappal ezelőtt vettem, mostanra párommal elhasználtuk. Én egyedül nem biztos, hogy elhasználtam volna; oké, hogy illatmentes, de valami iszonyú büdi lesz tőle a kezem, és ki nem állhatom, ha büdi a kezem.
Éjszakára használtam az utóbbi időkben, hogy ne kergüljek meg teljesen a szagától, és bár reggelre valamennyire puha kezem lesz, azért az első kézmosás után ez eltűnik.
Összegészében véve csalódott vagyok, mert annyira jónak ígérkezett.

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil
2020. március 11.

Oké, sajnálom, nincs meg egy hete, de akkora a szerelem, hogy nem bírom magamban tartani...
Egyrészt az illata brutálisan jó, szerelmes vagyok belé, imádom szagolgatni. 😍
Másrészt tényleg nagyon könnyű olajocska, tetszik a hővédő hatása; száraz hajra két mosás között fél pumpálásnyit teszek, akkor kicsit olajosan csillog, de gyorsan beszívja, és az eredmény: 3. napon a hajam annyira puha és könnyed, mintha csak most mostam volna hajat valami elképesztően tápláló maszkkal. Ez mondjuk a végekre értendő!
Egyébként pedig a kedvenc hajolajam elfogyott, és a drogériásoktól kezdett nagyon sprőd lenni a hajam vége, ezért ruháztam be rá, és már első alkalommal csodát tett vele.
Ha hosszútávon is ilyen jó lesz, újravevős lesz.
Ráadásul az, hogy üveg, és a színe, a csillogása.... 😍 A kiszerelésről már nem is beszélve. Nagyon király.

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza
2020. március 11.

Meglepetten olvasom a csomó rossz kommentet.
Nekem van egy fekete és egy barna, általában felső vízvonalra használom mindkettőt, a fekete a tusomhoz kiegészítés, a barna önmagában; illetve mivel mindkettő nagyon krémes/géles, sokszor ezt használom tus helyett (tusecsettel), ha finomabb sminket szeretnék. Néha az alsó szempilláim tövébe is teszek, szépen ott marad, én elégedett vagyok vele. :)

1 smink