b0rzi

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Remington Ci83v6 Keratin Protect Kúpvas

Remington Ci83v6 Keratin Protect Kúpvas
2021. május 22.

Számomra ez a kúpvas game changer.
Van rajta csúszásgátló bevonat (utánanéztem: Grip-Tech a neve), így a hajam nem mászkál össze-vissza a kúpon, ott marad, ahová tettem (van egy másik kúpvasam, a Ci95, na azon aztán csúszkál rendesen).
Tartós loknikat nem különösebben csinál (vagy csak én bénázok), de amúgy is az ilyen VS beach waves frizurák tetszenek, azt pedig hozza. Ha esetleg másnapra (vagy inkább harmadnapra) már túlságosan kidobná, akkor meg pikk-pakk be tudom göndöríteni a hajam, mert "azt csinálja a kúpvas, amit szeretnék". Szóval örülök, hogy megvettem. Ennyiért szerintem megérte, még akkor is, ha nem olyan tartósak a hullámok :)

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Waterproof Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Waterproof Szempillaspirál
2021. május 22.

Valóban bambi eyes, de nem azért, mert akkora szemeket csinálna, hanem mert akkorának kéne, hogy legyen a szemem, hogy tudjak a pilláimon ezzel dolgozni.
Nem is értem ezt a sörte-elrendezést. Túl sok anyagot vesz fel, törölgethetem le folyton, de valahogy sosem sikerül. Az összegyűlt festék kicsi gombócokban tapad a szempilláimra, több réteg csak még jobban összetapasztja őket, és bár egy ideje megvan, még azt sem látom rajta, hogy legalább az idő segítene valamit...
De legalább borzasztóan nehéz lemosni (TBS kamillás sminklemosó balzsamját használom), szóval maszkálló, maszkálló, de azért na...
Ráadásul a belső szempillákat lehetetlen elérni vele.

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2020. május 26.

Nagyon megörültem a sok pozitív véleménynek, és annak is, hogy illatmentes; 1-2 hónappal ezelőtt vettem, mostanra párommal elhasználtuk. Én egyedül nem biztos, hogy elhasználtam volna; oké, hogy illatmentes, de valami iszonyú büdi lesz tőle a kezem, és ki nem állhatom, ha büdi a kezem.
Éjszakára használtam az utóbbi időkben, hogy ne kergüljek meg teljesen a szagától, és bár reggelre valamennyire puha kezem lesz, azért az első kézmosás után ez eltűnik.
Összegészében véve csalódott vagyok, mert annyira jónak ígérkezett.

1 smink