b0rzi

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil
2020. március 11.

Oké, sajnálom, nincs meg egy hete, de akkora a szerelem, hogy nem bírom magamban tartani...
Egyrészt az illata brutálisan jó, szerelmes vagyok belé, imádom szagolgatni. 😍
Másrészt tényleg nagyon könnyű olajocska, tetszik a hővédő hatása; száraz hajra két mosás között fél pumpálásnyit teszek, akkor kicsit olajosan csillog, de gyorsan beszívja, és az eredmény: 3. napon a hajam annyira puha és könnyed, mintha csak most mostam volna hajat valami elképesztően tápláló maszkkal. Ez mondjuk a végekre értendő!
Egyébként pedig a kedvenc hajolajam elfogyott, és a drogériásoktól kezdett nagyon sprőd lenni a hajam vége, ezért ruháztam be rá, és már első alkalommal csodát tett vele.
Ha hosszútávon is ilyen jó lesz, újravevős lesz.
Ráadásul az, hogy üveg, és a színe, a csillogása.... 😍 A kiszerelésről már nem is beszélve. Nagyon király.

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza
2020. március 11.

Meglepetten olvasom a csomó rossz kommentet.
Nekem van egy fekete és egy barna, általában felső vízvonalra használom mindkettőt, a fekete a tusomhoz kiegészítés, a barna önmagában; illetve mivel mindkettő nagyon krémes/géles, sokszor ezt használom tus helyett (tusecsettel), ha finomabb sminket szeretnék. Néha az alsó szempilláim tövébe is teszek, szépen ott marad, én elégedett vagyok vele. :)

Kevin Murphy Young Again

Kevin Murphy Young Again
2020. március 6.

Update: már vagy 2-3 flakonon vagyok túl, és most sajnos hosszadalmasabb procedúra beszereznem, ami miatt teljesen le vagyok törve... Na meg a hajam is. Viszont tényleg én hajbalzsam helyett is ezt használtam, szinte naponta tettem a hajamra 1-2 pumpálásnyit, és bár olyan mesébe illően puha sosem volt a hajam, de erős, egészséges, lágy érintése volt. Most, hogy 2-3 hajmosás óta nincs, a hajam kezd is jobban törni (szárítom, újonnan göndörítem is néha) és hiába a csúcsra értékelt drogériás termékek, amikből betáraztam erre a vészhelyzetre, ezt semmi sem tudja pótolni. Erre sose fogom a pénzt sajnálni. Nincs is jobb annál, mint amikor a reggeli sietségben a szénaboglya hajadból 2 pumpálással normális hajat tudsz varázsolni, és hosszantartó használat mellett a hajfésülés is egy álom... <3

2018. november 9.: Ez a legjobb dolog a világon <3 februárban vettem a fodrászatomban, és még mindig van benne. Szerintem februárig elég lesz. Februártól júniusig (akkor voltam újra), csak ezt használtam - se balzsam, se pakolás-, és látványosan javult a hajam minősége, alig töredezett 1-2 szál, jobban nőtt, puhább és fényesebb volt. Nincs olyan ennél az olajnál, hogy túl sokat teszel a hajadra és tocsog, 3-4 pumpálás is könnyen felszívódik, de 1-2 is elég. Most mondjuk van drogériás hajszínező a hajamon, az szárítja is mint a fene, de még így sem vészes a helyzet. Ha elfogy, tuti újraveszem *-*

1 smink