b0rzi

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrtípus: Normál

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. június 26.

Vigyázat, hosszú vélemény!
(és ha lehetne, sokkal több csillagot is adnék, bár matematikailag ugyanannyit érne)

Már hármat elhasználtam, de még van 2 tartalékban, és tervezek is még venni, bár tegnap úgy láttam, megemelték az árát majd' 1300 Ft-ra.

Első használat: miután átnyomtam a szérumot, áztattam még fél órát, hátha fel tudja szívni az összeset, de nem tudja. :D A maszkot fent hagytam vagy 40 percig (amíg el nem kezdtem érezni, hogy szárad), irdatlan ragacsos lett tőle a bőröm, érzésre is, tapintásra is, marha kényelmetlen volt, és féltem, hogy másnapra vajon milyen látvány fogad - de semmi ijesztő, sőt, puha lett a bőröm, szebb az összkép, feltöltődött. A maradék szérumból kentem az arcomra, sőt, a párom arcára, és mivel ő tojik az arcápolásra, az ő arcán drasztikus volt a változás (teltebb, egységesebb, hidratált érzet és kinézet). Végül ki kellett dobnom a maradékot mert nem tudtam hogyan szállítani utazás közben. :( Másodjára cselesebb voltam.

Második használat: ~20 percig hagytam fent, de még nedves volt a maszk, amikor levettem: ezzel átdörzsöltem a karjaim és lábaim, azok jó gyorsan becupákolták, és olyan pihe-puhák lettek, hogy nem győztem simogatni őket. :D Az arcom bár tapintásra ragadt, de csak egy kicsit, és érzésre is sokkal komfortosabb volt. Megint nem csinált vele semmi rosszat, pedig hát irdatlan meleg van, és ilyen melegben mindig ijesztő a ragacsos érzetű arc (számomra, legalábbis). A maradék szérumot másnap kentem az arcomra, majd mivel maradt MÉG MINDIG szérum benne, bekentem megint a végtagjaim.
¯\_(ツ)_/¯

Harmadik használat: szintén csak 20 percre hagytam fent, maradékot betöltöttem egy pipettás üvegbe (még mindig van belőle), a még nedves maszkkal átkentem a végtagjaim (annyira puhák tőle, nem tudok betelni vele), illetve utána az TO natural moisturising factors krémét használtam, és reggel nem akartam hinni a szememnek, milyen k*rva jó fiatalos, feszes, hidratált, puha arc nézett vissza rám, nem mintha olyan öreg lennék, de ez azért durva volt! Reggel is bekentem, és így, hogy én adagolhatom, már gyorsabban beszívja a bőröm, a vizes-géles állaga miatt könnyű eloszlatni és kevés is elég bőven (így szerintem vagy 30 használatra elég lesz, ami 2 hét napi 2 használattal), kevésbé ragad, egyszerűen imádom.

Amúgy meg valóban strahlend lesz tőle a bőr, ha még kenek rá fényvédőt is (a maszkos 20 perc után, pár perc hatóidő elteltével), olyan a fejem, mint a diszkógömb. :D

Egyébként nekem semmi bajom nem volt az átpréseléssel, úgy csináltam, ahogy a hátulján írják. Bár akkorát pukkan, hogy mindig megijedek, nem repedt-e szét az egész a francba, de nem. :D
Nagyon remélem hogy ezt soha nem vonják ki a forgalomból és nem változtatnak az összetevőin, mert egyszerűen egy CSODA.
A parfümöt is csak egyszer éreztem és egyáltalán nem volt zavaró.

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2019. június 2.

Pozitívum, hogy 2-4 rétegben sincs pókláb hatás, negatívum, hogy kell is ennyi.
Könnyen összefesti a szemhéjam. Mikor először megvettem, 3-4 réteg kellett, most, hogy már 2 hónapja használom, már elég a 2-3 is. Akárhogy építem sincsenek tőle drasztikus pilláim (göndörítővel se), illetve nap végére "elszublimál", kevesebb marad a pilláimon, cserébe nem kenődik, nem pereg. Nem irritálja a szemem, bár az nem is olyan érzékeny. Kellemes egy spirál, de nem biztos, hogy újravenném.
Öt csillag CSAK AZÉRT mert természetes hatásra kiváló, nem lehet vele nem természetes hatást elérni.

Nature Cookta VCO Kókuszolaj

Nature Cookta VCO Kókuszolaj
2019. március 31.

Messze a legjobb kókuszolaj.
Egyelőre csak hajápolásra használom, de ott már túlszárnyalta az elvárásaim.
Balzsamok és hajpakolások helyett minden hajmosás előtt beolajozom a hajam. Ettől bármennyire is csucsog a fejem, mindig ki tudom mosni (régebben volt hogy 2x kellett hajat mosnom, ha nem 3x, mert nem jött ki az olaj).
Illetve hajmosások között is, ha lefekvés előtt teszek kicsit a hajvégeimre (tényleg csak 2 ujjbegyem mártom bele, azt eloszlatom a tenyeremben és úgy kenem szét), másnapra beszívja, maradéktalanul, ilyet más olajokkal nem tehettem.
A hajam sajnos most eléggé el van töredezve, de puha és kezelhető, és ebben elég nagy szerepet játszik ez az olaj. Újravevős :)

1 smink