babaanya

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal
2019. október 8.

Több hónapnyi használat után a következőket tudom mondani róla: az illata nekem sok, a hatása kevés. Hajmosás után is olyan érzésem van, mintha zsíros maradt volna a hajam, 2 nap múlva moshatom újra. Sok kell belőle, egyáltalán nem habzik fel, nem gazdaságos. Hajvég ápoló ugyan nem kell utána, de csak azért, mert zsíros érzet marad utána és erre már nem tennék még egy réteget. Sajnálom, hogy nem vált be, többet vártam tőle.

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal

Zelka Shea Vajas Ránctalanító Krém Ligetszépe Olajjal
2018. december 6.

Száraz, víz és zsírhiányos bőröm van, ami ilyenkor télen feszül, kipirosodik. Ennek a krémnek az állaga, az illata és a hatása is szuper. Könnyű állagú, tökéletes arányban vizes-olajos, nem nehéz, könnyen és gyorsan beszívódik. Illata kissé gyógynövényes, finom, nem tolakodó és nem marad meg sokáig. Nem érződik zsírosnak, ettől függetlenül akár egész nap képes a bőr felső rétegét ellátni a megfelelő védő réteggel, a hidratálás mellet. Már az első használat után látszik a pozitív változás. Mind nappalra, mind éjszakára szuper. Hélia-d napokon 50%-os akcióval beszerezhető.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém
2018. november 18.

A nappali krémjével együtt kezdtem használni, de mára már csak ezt szeretem. Szuper. Az én száraz, víz és zsírhiányos bőrömet fantasztikusan hidratálja, utolsó lépésként jó értelemben "fedi". Rétegzős rutinban használom, utolsó lépésként.