babanyuszi

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Nonique Ránctalanító Arctisztító Krém

Nonique Ránctalanító Arctisztító Krém
2018. január 26.

Három éve használom ezt az arclemosót, illetve az elődjét, és nagyon bevált. Az enyhe sminket teljesen lehozza, ha erősebben sminkelek, akkor kétszer szoktam felvinni. Szépen tisztít, jók az összetevői, és az illata. Mással is ápolom a bőröm, de biztos ennek is köszönhető, hogy szebb lett az évek során. Ajánlom kipróbálni azoknak, akik nyitottak a nem habzó arclemosókra :-)

Alverde Lash Extension Duo-Mascara Ultra Black & Base

Alverde Lash Extension Duo-Mascara Ultra Black & Base
2018. január 26.

Ne költsétek erre a pénzetek. Teljesen a 'no-makeup makeup' kategória, órákig kenegethetem vele a szempilláimat, alig látszik valami. Az alapnak sem veszem sok hasznát, szerintem semmi értelme :D Közepesen pereg/kenődik, könnyen lemosható.

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2015. augusztus 20.

Úgy vagyok vele, hogy megtaláltam, amit kerestem :) Izzadok ezzel is, de ez az egyetlen dezodor eddigi életemben, amivel tényleg nem vagyok büdös, napi egyszeri használattal sem. Az izzadságfolt ellen ott vannak az ujjatlan felsők, vagy a feketék :D Már egy éve használom és azóta nem voltam izzadtságszagú. Nincs benne alumínium és a parfüm is remélhetőleg tényleg természetes eredetű.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ