babetttka

Regisztráció dátuma: 2013. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Aromax Fahéjolaj

Aromax Fahéjolaj
2014. június 29.

IMÁDOM!!! Szóval az úgy kezdődött,h elmentem paprika olajat venni,de a helyi rossmannban persze nem volt, viszont megtaláltam ezt az olajat, gondoltam egy próbát megér. És láss csodát tényleg bevált! Fogalmam sincs ,h mekkora fájdalomküszöböm, és pontos adagolást sem tudok írni,de én úgy használom,h nyomok egy adag testápolót a kezembe-amiről úgy gondolom h a hátsófelemre elég lesz XD- és ebbe teszek 2 cseppet. Mindezt pedig zuhanyzás után. Két hete használom minden nap, és volt benne egy 3-4 napos szünet, ez már meglátszot(mármint újra elkezdek látszódni a szépen eltüntetett kis gödröcskék). Nem azt mondom ,h ez önmagában eltünteti a narancsbőrt, de sokat segít. Nekem picit égető érzés, de egyre kevésbé érzem, kezdek hozzászokni. Egy szó, mint száz, mindenkinek csak ajánlani tudom. :D
ui.: Elég büdös,és sokáig megmarad az 'illata'.(de szerintem ha valaki feszes feneket szeretne, ez ez legyen a legkisebb probléma..)

Kiko Sunproof BB Cream SPF30

Kiko Sunproof BB Cream SPF30
2014. május 20.

Annyira imádom! Régóta kerestem már egy ilyen bb-t. Nem szárít,talán még hidratál is egy kicsit.Nagyon enyhe fedése van,szépen egységesíti a bőrképet és egyáltalán nem látszik( pont ezért imádom!!!). Teljesen olyan a végeredmény mintha magától lenne ilyen szép bőröm.:). Viszont ebből adódóan a pattanásokat,szeplőket biztos,hogy nem fedi el.
A fényvédő szerintem nyárra mindenkinek szükséges,30-as faktorszám mellett pedig az igazán hófehér bőrűek sem éghetnek le.
Összességében ez egy nagyon jó termék,aki gyenge fedésű,magas spf-es bb-t keres nyárra,annak csak ajánlani tudom.:D

Kiko Ultra Glossy Stylo SPF15

Kiko Ultra Glossy Stylo SPF15
2014. május 20.

Egy barackos árnyalatom van belőle a 806-os számú. Szépen beszínezi az ajkakat,de nem ad teljes fedést. A fénye tényleg gyönyörű, és rajtam viszonylag tartós , 2-3 órát simán kibír(mondjuk az evés ívást már nem tolerálja túl jól..).Az egyenetlenségeket,apró rácokat kiemeli,csak szép,ápolt ajkakon mutat jól,de ez az egyetlen negatívuma. Én már régóta kerestem egy ilyen mindennapos, barack rúzst,és jelentem megtaláltam. :)

1 smink