babika

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 20.
Bőrprobléma: -

Dermacolor Camouflage Alapozó

Dermacolor Camouflage Alapozó
2011. október 31.

Én nagyon sokáig keresgéltem alapozót...ez annak jó ajánlat, akinek nagyobb bőrproblémája van!(tűzfolt)Előszőr nehézkesnek tűnhet mivel előfordul,sőt többnyire több árnyalatot kell összekeverni...bár én most találtam olyat, amihez nem keverek más színt!De ma már 5 perc alatt kész vagyok!Lehet kis 4ml-es utántöltőt venni 1200 Ft-ért az Ó utcában, és nekem az is 1 hónapig elég, úgy hogy minden nap használom!Fixáló púder mindenképp ajánlott hozzá (ettől lesz vízálló is!)...az picit drágább 3000 Ft körül van,de vagy fél évig elég!Tehát annak akinek tökéletes az arca nem ajánlott...kár ezzel terhelni a bőrt...viszont nagy segítség bőrprobléma vagy akár csúnya patti esetén...rengeteg a színválaszték sárgától a zöldön át a legsötétebb barnáig!Bőrhiba esetén megéri kipróbálni!Tartósnak is tartós,mivel én reggel felteszem és este lemosom...esetleg ha még esti buli várható frissítek rajta egyet:)

csak azért kap 4 pontot, mert talán lehetne kevésbé sűrű állagú,bár gondolom akkor nem fedne ilyen jól...Egyébként tökéletes sminket lehet készíteni,de a színválasztékra,színkeverésre oda kell figyelni,hogy ne legyen maszk hatású,mint minden sminknél!De a boltban nagyon segítőkészek...Nekem úgy segítettek,hogy ki is sminkeltek,keresgélve a megfelelő árnyalatot/kat.

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2011. október 20.

Elég jó krém...viszont egy idő után megszokja a bőr és akkor már mintha nem lenne ugyan az a hatása!De azért mindig van otthon belőle,nem vészes az ára és ha időnként kenem a száraz bőrre akkor nagyon jó!Nekem a minden napos használata nem jött be!

Babé Omega Tusfürdő

Babé Omega Tusfürdő
2011. október 20.

Ééén imááádom ezt a tusfürdőt!Meg a krémet is!Millió tusfürdőt kipróbáltunk már mert a barátom ekcémás...minden szárított a bőrét, és megjelent az ekcéma!Aztán valahogy rátaláltam erre a tusfürdőre!Nagy előnye,hogy nem kell sokat használni belőle.Kellemes illata,van...épp hogy van de annyira pont jó,hogy érezd h tiszta vagy:)Mi ketten használtunk legalább 3-4 hónapig 1 kiszereléssel!Ja és mondanom se kell,hogy sokkal szebb lett a párom bőre és nem vakarózta végig az éjszakát!Én imááádom!