Babika20

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Balea Sense Of Magic Tusfürdő

Balea Sense Of Magic Tusfürdő
2020. december 7.

Szívesen próbálok ki új illatokat, ezzel sem volt másképp. Nagyon fincsi, picit fúszeres, gyümölcsös illata van, a csomagolása szerintem elegáns nagyon, és mikro műanyag mentes a tusi. Finom illat marad zuhanyzás után, de a bőrödön nem sokáig érezni, mint sok Balea tusfürdő esetében. Szeretem összességében, így ünnepekkor kifejezetten.

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2020. december 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Amikor felkentem.. háát, jobb illata számítottam, de letelt egy pici idő, kb. 10-15 perc és isteni kakaós illata lett a bőrömön. Hamar felszívódik és jól táplál. Nekem nincs extra száraz bőröm, kivéve a sarkamon kb. Szeretem nagyon ezt a terméket.

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2020. november 21.

Nagyon örültem, hogy beszereztem. Nagyon precíz vonalat lehet vele húzni, ami építhető is. Nem szedi le az alsó réteget . Én nagyon hosszú cicafarkat nem szoktam készíteni, arról nem tudok nyilatkozni, hogy elkenődik e az a része. Amúgy tartós is, nekem 8 órát simán bír, úgy is, hogy közben alszom egyet :D A lemosása is könnyű szerintem, bár ettől féltem, mert még nem használtam vízállót. A Mixa kék kupakos mici vizét használom rá. Kezdőknek is ajánlom jó szívvel. Az Essence tusát használtam eddig, de abból is a kis ecseteset. Ez jobb szerintem a kialakítása miatt. A színe is elég intenzív fekete.

1 ÖSSZETEVŐ