babika26

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Foreo Make My Day UFO Activated Mask

Foreo Make My Day UFO Activated Mask
2020. április 15.

Alapmaszk, néhány darab járt az UFO készülékemhez, amikor megvettem és nagyon szeretem. A beüzemelése és a maszk használata is pofon egyszerű, elsőre fura, hogy a mobilapplikációval babrálsz előtte, de közben persze nagyon menő, hogy itt tart a szépség-technológia...magáról a nappali maszkról: elég sok "anyag" van rajta, bőven elég egy kezelésre, sőt, én még másnapra is meghagyom a maradékot és egyszerűen felkenem primernek. UFO maszk kezelés közben szépen egyenletesen szívódik be a bőrbe, utána pár perc nekem azért kell, hogy elkezdhessek sminkelni rá, de nagyon finom-puha-hidratált érzetet ad a bőrömnek. BB krémet használok és azt vettem észre, hogy az is sokkal jobban mutat rajta, plusz tartósabb is. Van LUNA arctisztítóm is, előtte azzal tisztítok, utána jön az UFO maszk kezelés, hetente egyszer/kétszer. Nekem ez az alap nappali maszk nagyon bevált, de szemezgetek a specko maszkokkal, amik nemrég jöttek ki. Ha valaki kipróbálta, szívesen nézném róla a véleményt.

Foreo Micro-Foam Cleanser

Foreo Micro-Foam Cleanser
2020. január 15.

Ajándékba kaptam a FOREO-m mellé, kb. 2 hete kezdtem használni. A csomagolása teljesen luxus, jó kézbe venni, selymes a felülete. Nem habzik annyira, mint egy géles állagú arclemosó, de ez csak az elején zavaró. Ami a nevében is benne van, nekem bejön ez a finom-habos érzetű állag, jól kiegészíti a LUNA-s kezelést. Olyan, mintha nemcsak tisztítást, hanem már egy elő-hidratációt is adna a bőrnek.
Remélem sokáig kitart, nekem tetszik.

Foreo Luna Mini 3

Foreo Luna Mini 3
2020. január 7.

Karácsonyra kaptam, ezért még csak rövidebb ideje használom, de már most 5 csillag, az én bőrömmel csodát tett! Amit mások is írtak, hogy egyből puhább lett a bőrük, ez nálam is igaz, de érzem, hogy nemcsak tapintásra finomabb, hanem a pórusok is kisebbek, és egyszerűen tisztább a bőröm. Én arcolajakat használok, nappalra és estére is; ezek is sokkal gyorsabban szívódnak be, nem kell paskolgatnom, várnom.
Az applikáció nekem teljesen jól működik, bár nem nagyon állítgatom, legtöbbször 8/9-es rezgési fokon használom. Ajánlom minden szépségfanatikusnak :)

1 KRÉM