babolka

Regisztráció dátuma: 2020. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. március 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kiehl's Ultra Facial Toner

Kiehl's Ultra Facial Toner
2020. május 21.

Két hete kezdtem el használni és eddig nagyon pozitív a tapasztalatom. A kipirosodott, gyulladt bőrömet lenyugtatta, mégis szépen tisztít. Szerintem a pórusokat is picit összehúzta, kevésbé miteszeres az arcom. Tejszerű az állaga, én kicsit többet löttyintek belőle a vattapamacsra, hogy mindenhova jusson, mert a bőröm elég gyorsan beszívja.

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél
2020. május 6.

Igazából 0 csillagot adnék rá. Kétszer használtam, először csak "simán" csípett, de másodjára már konkrétan égett tőle a bőröm, nem tudtam tőle aludni. Még a tenyerem is égett tőle, amivel felkentem. Érzékeny a bőröm, lehet az volt a probléma, de ez egy elhibádzott vásárlás volt.

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2020. április 7.

A csomagolása nagyon rossz, nehéz visszatenni a tetejét, nyeklik nyaklik, egyszerűen rossz design. A krém illata nekem kissé mű, fura, kicsit édes virágos kicsit semmilyen. Maga a krém se szívódik be rendesen, filmszerűen megül a bőrön. Bár az összetevők alapján ez akár meg is érné ár-érték arányban, biztos nem fogom újravenni.