Baboo

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum
2020. április 12.

Először kisebb méretben rendeltem kipróbálásra. Most készülök megvenni a nagy kiszerelést. Nekem nagyon bejött. Alkalmanként az esti rutinban használom (éjszakai krém nélkül) és másnap reggelre látványos a változás. Gyönyörűen kisimítja, feltölti és hidratálja az arcbőröm. Reggel még nem próbáltam, mert nem szívódik be azonnal, és elég testes érzés a bőrön. Nappalra jobb szeretek egy kis könnyű hidratálót használni. De estére szuper!

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen Szemhéjtus
2020. április 11.

Imádom. Ilyen jó tusom még nem volt. Könnyű vele dolgozni, nem szárad be (2 éve használom) Intenzív színe van. Nem kenődik, simán kibírja a nap végéig. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2020. április 11.

Sokadszorra vettem újra. Nagyon szeretem. A változatosság kedvéért megpróbáltam lecserélni, de nem találtam még a bőrömnek ennyire tetsző krémet. Tetszik az állaga, az érzés a bőrömön, könnyű rá sminkelni. Nem irritált soha, nem lettem pattanásos tőle. Újra fogom vásárolni.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Propylene Glycol Isoceteth-3 Acetate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.