Best of Beauty 2019

Baboo

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2018. október 21.

Nagyon finom, nem tolakodó, könnyed illat. Parfümériában próbáltam, netről megrendeltem,az első nap azt hittem hamisítványt küldtek, annyira hamar elillan... Újra próbáltam a parfümériában és rá kellett döbbenjek, hogy sajnos ennyit tud. Edp létére nem üti meg a Tom Tailor edt-m tartósságát. Ez az első és valószínűleg utolsó Hugo Boss parfümöm. Össze se lehet hasonlítani egy Armani vagy egy Lancome minőségével. Számomra csalódás. Elhasználom,mert az illat egyébként tetszik, de nem fogom újra venni.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2016. március 14.

Nekem a Chunky Cherry és a Mega Melon árnyalatok vannak meg. Korábban nem szerettem rúzst használni, mert bármilyet próbáltam, mind kiszárította a számat. Ezeket a szájceruzákat imádom, szép hidratált marad a szám tőlük. Ráadásul az én ajkaimon kifejezetten élénk színűek. Valóban nem túl tartósak, és az áruk se túl baráti, ezért csak 4 csillag.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2015. augusztus 20.

Nekem ez a kedvenc tusfürdőm, már hónapok óta csak ezt veszem. Nekem az illata is nagyon bejön, olyan szauna és spa feelingem van tőle. Amikor elfogyott a samponom, és nem volt más, akkor samponként is ezt használtam, annak is bevált.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Propylene Glycol Isoceteth-3 Acetate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.