Baboo

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum
2021. június 1.

Először kisebb méretben rendeltem kipróbálásra. Most készülök megvenni a nagy kiszerelést. Nekem nagyon bejött. Alkalmanként az esti rutinban használom (éjszakai krém nélkül) és másnap reggelre látványos a változás. Gyönyörűen kisimítja, feltölti és hidratálja az arcbőröm. Reggel még nem próbáltam, mert nem szívódik be azonnal, és elég testes érzés a bőrön. Nappalra jobb szeretek egy kis könnyű hidratálót használni. De estére szuper!

Update : megvettem a nagy kiszerelést és imádom továbbra is. Naptól pirult, fájó arcbőrömet egy éjszaka alatt helyrehozta. Nappal is simán használom, hamarabb beszívódik, mint gondoltam. Szerelem.

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

Clinique Moisture Surge Overnight Mask
2021. május 28.

Szettben vettem a 72h moisture surge hidratálóval, gondoltam kipróbálom. Sajnos nem vált be, határozottan nem szerette a bőröm. Több próbát is tettem vele, de pattanásos lettem tőle. Különösebb hidratálást sem éreztem. Van ennél jobb pl. Paula's choice antioxidáns széruma.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2021. május 28.

Teljes áron nem venném meg. Szépen mutat a szempilláimon, de irritál amikor lemosom, és ha véletlenül nem tudom 100%-osan lemosni, akkor másnap fáj tőle a szemem.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Propylene Glycol Isoceteth-3 Acetate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.