Babooca

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 27 vétel
Megnézem

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. március 30.

Az Akneroxidot sokkal hatásosabbnak érzem, de ez sem rossz. Jól hidratál, kiegyenlít, viszont a hosszabb távú hatását még várom. Alternatívának jó, nekem annyira nem szívódik be gyorsan. Később update.

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2021. március 30.

A hatása számomra eddig tökéletes, viszont az állagával és azzal, hogy csíp nagyon nem tudtam megbarátkozni az elmúlt 2 hét alatt sem. A pirosságot szépen elmulasztja, a pattanásokat kordában tartja, egységesebb arcbőr fogad lemosás után. Hátránya, hogy oxidálja a sebaceous filamentseimet az egész arcomon, emiatt a BHA használat gyakoriságát meg kellett növelnem. Ettől függetlenül szeretem, csak ne csípne annyira.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

2 ÖSSZETEVŐ

Butylphenyl Methoxydibenzoylmethane EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Nem szabályos INCI név. Jelentése: tengeri homok.