Babooca

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 27 vétel
Megnézem

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP
2020. augusztus 5.

Szerintem ez a legelviselhetőbb Scandal, a Scandal by Night és a sima Scandal is mind túl mézes nekem. Pedig hozzám az illatjegyek alapján legjobban passzoló illat a Scandal by Night kéne, hogy legyen. Ezt rajtam mások is megdicsérték, így elgondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha őszre beszerezném a 30 ml-es változatot, csak félek, hogy az édessége és a népszerűsége miatt nagyon nagyon hamar ráunnék. Meg 1-2 minta elhasználása után még bármi megtörténhet. Addig is megadom a 4 csillagot, majd később módosítok, ha változna a véleményem.

Jean Paul Gaultier Classique Pin Up

Jean Paul Gaultier Classique Pin Up
2020. augusztus 5.

Megtaláltam az egyik drogériában itthon, az összetevői miatt azt hittem nekem telitalálat lesz, de a túl nagy kiszerelés miatt inkább ott hagytam. Milyen jól tettem... Nekem borzasztóan édes, vattacukros hatású, amit a keserű gyömbér nyit, amivel még úgy nem is lenne gondom. A környezetemben sem tetszett senkinek a próba után, egyszerűen nem illik hozzám. Az üvege a legszebb Classique üveg, ez vitathatatlan, nagyon igényes. Csalódott vagyok, mert az Intense és az Essence változatokat nagyon nagyon szeretem, de ez mégsem tudott meggyőzni. Két csillagot csak a csomagolása miatt tudok adni, és mert csak 100 ml-es változatban lehet kapni, ami pedig horror áron megy.

Foreo UFO 2

Foreo UFO 2
2020. július 31.

Soha nem gondoltam volna, hogy ez a készülék valaha érdekelni fog, azt meg végképp nem, hogy a kedvencemmé válik. A fényterápia hatása elképesztő, másnapra már látni a változást. A kedvenc maszkjaim a Call it a Night és a H2Overdose jelenleg, ezekkel másnapra nagyon kisimult, száraz, hámló foltoktól mentes, nyugodt bőrt kapok. Első két alkalommal mindkét maszk okozott mitesszereket, de mióta a kék fényt pluszban bevetem már nincs ilyen gondom. Szerintem szuper készülék, nekem igazi spa élményt nyújt. Heti 3x használom maszkkal, és heti 5x csak a fény terápiát. Brutálisan drága, érdemes nagy akciók idején beszerezni. Lehet nélküle élni, ez tény, viszont kipróbálni érdemes, legalább egyszer.

2 ÖSSZETEVŐ

Butylphenyl Methoxydibenzoylmethane EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Nem szabályos INCI név. Jelentése: tengeri homok.