Babooca

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 27 vétel
Megnézem

Eos Dulce De Leche Lip Balm

Eos Dulce De Leche Lip Balm
2020. február 4.

Az illata inkább karamell, mint mézeskalács. Nekem nem hasonlít a Pumpkin spice-ra, se állagot se illatot tekintve. Ettől függetlenül el fogom használni, mert jól ápol, de nem vagyok tőle úgy lenyűgözve, mint pl. Pumpkin spice-tól. A csomagolása miatt táskában nem hordom, nagyon hamar összeszedik a szöszöket. Kézreáll, könnyű a használata. Kis táskákba nem ajánlom. Később update.

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2020. február 4.

Számomra elég erős cukorka/vattacukor illata van, semleges íze. Finom, vékony selymes réteggel vonja be az ajkakat, szerintem egészen kellemes az illatát leszámítva. Az állaga lágy, könnyen kenhető, szerintem nyáron hajlamos lesz a folyásra. Kiváncsi leszek, hogy hosszútávon mennyire válik be. Próbáltam már rengeteg féle ajakápolót, régebben nagy gyűjtőjük is voltam. Később update.

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Masque

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Masque
2019. november 20.

Kipróbáltam ezt az erősítő maszkot a hétvégén kiváncsiságból. A mosás után, szárításkor meglepően puhának éreztem a hajamat, viszont másnapra sajnos ez elmúlt. A hajszálaim látványosan erősebbnek, vastagabbnak tűntek. A termékcsalád összes tagjával együtt használom és a legjobbakat remélem. Az absolut repairt eddig olyan szempontból körözi le nálam, hogy nem zsírosodik olyan hamar tőle a hajam. Hosszútávú javulást várok a termékcsaládtól.

2 ÖSSZETEVŐ

Butylphenyl Methoxydibenzoylmethane EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Nem szabályos INCI név. Jelentése: tengeri homok.