Babsszi

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2021. május 6.

Hirtelen felindulásból vettem meg, de abszolút nem bánom. Nagyon kellemes érzés bármikor használni, reggel tonerként is szeretem magamra fújni, utána gyorsabban beszívódnak a krémeim, sminkfixálásra is megfelelő illetve szerintem a nyári nagy melegben is imádni fogom kicsit felfrissíteni az arcom vele. Összességében tehát kellemes érzés és hasznos is, valóban felfrissít, azt viszont hogy magában mennyire hidratál arról nem tudok nyilatkozni, mert használok mellé hidratálókrémet is. Az illata valóban kicsit erős, de nem zavaró mivel nagyon hamar elillan (mondom ezt úgy, hogy utálom a kékszőlő illatát). Amit pedig külön szeretnék kiemelni az a szórófeje, egyszerűen tökéletes, biztos hogy ha kifogy az üveg át fogok bele más terméket tölteni, mert drágább termékek porlasztói sírva elbújhatnak mellette..

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2021. május 6.

Ár-érték arányban csodás, már az első használat után látványos és érezhető változás! Ha nem lennék lusta minden nap bekenni vele a sarkamat, szerintem bébibaba puhaságú lenne.. Vastag és testet krém, lassan szívódik be ezért nálam is az a rutin hogy bekenem, zoknit húzok aztán alvás. Illatra is kellemes és télen a vérzésig kiszáradt kezemre is nagyon jó volt.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2021. március 8.

Az árához képest jó termék. Megfelelően pigmentált és egész tartós. A legvilágosabb szín tökéletes a szőke hajamhoz, az ecsetét sose próbáltam és nem is hiszem hogy fogom, a műanyag csomagolása pedig végtelenül gagyi és idegesítő, a festék pedig eléggé porol.