Babsszi

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő
2022. július 17.

Nagyon szeretem, az illata nagy kedvenc számomra. Megszokott dove minőség, időnként mindig újraveszem.

Revox Just C-Vitamin 2% Szuszpenzió

Revox Just C-Vitamin 2% Szuszpenzió
2022. február 1.

A reggeli c vitamin szérumom utáni lépésként használom, baromi gyorsan beszívódik ami számomra óriási pluszpont mivel én mindig az utolsó utáni pillanatban állok neki reggel készülődni. Megfelelően hidratál, szépen feltölt, egységes börképet eredményez, kicsit talán még mattítja is az arcomat. Fényvédőzni és sminkelni rá nagyon szépen lehet úgyhogy engem egyelőre megvett. Azt mondjuk azért hozzátenném, hogy ez a c-vitamin 2% felírat a flakonon meg a nevében elég jó marketing, de igazából konkrétan ez semmit nem ér, viszont hidratálóként tényleg egy jó termék. Ha valaki c vitamint szeretne használni, akkor nem ezt ajánlom neki.

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2022. január 30.

Nekem már új csomagolásban van de azt nem találtam itt fent viszont mindenképp szerettem volna elmondani, hogy ez egy pocsék termék. Alapjáraton ez a kiszerelés nem tudom melyik univerzumban táskabarát, mármint az hogy te az utcán/buszon/szórakozóhelyen/akárhol ujjal nyúlkálj egy tégelybe és kend a szádat - ez a világjárvány előtt se volt szerintem az - na mindegy ezt leszámítva se ajánlom ezt a terméket. Semmit se hidratál, cserébe viszont szárít, erősen szárít. Nagyon nem oké.