Babsszi

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó
2020. január 28.

Sokkal jobban szeretem mint a testvérét. Míg az nagyon masszív, látványos, maszkhatású és poros az én arcomon addig ez iszonyat finom, könnyed, természetes. Fedésben nem veri a matt verzióját de szerencsére nekem bőven elég egy alacsony/közepes fedés. Rajtam egész nap tartós, van fénye ami az én inkább száraz/normál bőrömnek jót tesz, azonban a nap végére se lesz diszkógömb a fejem. Csomagolását továbbra is szeretem. Egyelőre én még csak müllerekben találkoztam vele, pedig több pesti rossmannban is néztem már. Összességében nagyon szeretem, ajánlom mindenkinek akinek száraz a bőre és kevés a bőrhibája. Kissé méltatlanul elfeledettnek vagy elnyomottnak tartom inkább ezt a terméket, mert szerintem van olyan jó mint a Coverage alapozó, csupán ez más bőrtípusra való és más finishe van de semmivel se rosszabb. Sőt, bőrtípustól függően még jobb is.

Essence Spice It Up! Szemhéjpúder Paletta

Essence Spice It Up! Szemhéjpúder Paletta
2019. november 17.

A jázmin palettáért indultam a müllerbe, de aztán a teszter alapján az hatalmas csalódás volt. Ennek a paletta létezéséről nem is tudtam viszont kellemes meglepetés volt a tesztert kipróbálva úgyhogy végül ezzel tértem haza. Alapjáraton nagyon szeretem ezeket a színeket, szerintem tökéletesen passzolnak a kék szememhez. Szóval összességében szépek a színek, nagyon pigmentáltak, alig porzanak és hihetetlenül tartósak (szemhéj alap nélkül is!). Ár-érték arányban tökéletes. Mondjuk azt nem értem hogy ebbe hogy tudtak ilyen pigmentált és szuper minőségű színeket tenni, míg a jázmin palettát akkor se hoztam volna haza ha ők fizetnek érte... Egyedül az nem tetszik benne, hogy bár a palettában simán elkülönülnek a színek, swatcholva illetve szemen viszont nagyon sok a hasonló árnyalat és ha már spice azaz fűszer a paletta fantázianeve, akkor néhány zöld színt elbírt volna szerintem. Összességében szeretem, megéri az árát.

Balea Cosmic Girl Tisztító Hatású Lehúzható Arcmaszk

Balea Cosmic Girl Tisztító Hatású Lehúzható Arcmaszk
2019. november 11.

Az érzékeny bőrömet nem bántotta és kissé felfrissítette. Többet nem is vártam tőle ennyi pénzért, szóval az eredményével teljesen meg vagyok elégedve, de tele van alkohollal és eszméletlen nehéz ráadásul fájdalmas is lehúzni. Sokkal jobb baleás arcmaszkok is vannak.