babszem81

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Balea Kender Fátyolmaszk

Balea Kender Fátyolmaszk
2021. április 26.

A cannabis hatóanyag miatt vettem meg, mert hatásos gyulladáscsökkentő. 1x használtam eddig. Maga a maszk hatalmas méretű.(?) Rengeteg a benne lévő "szérum". Fel se vette a maszk mindet, tocsogott benne.🤣 Jó érzés használni, kitűnően hidratál. A tasakban maradó cuccot elkenegetem arckrémnek. Puha arcbőr az eredmény. Az árát bőven megéri. Imádlak Balea!❤

Isana Hair Style2create Hővédő Spray

Isana Hair Style2create Hővédő Spray
2021. április 7.

Egy rémálom. Ragacsos tőle a hajam. A hajszárításkor felforrósodó hajkorona leégeti a füleimet. Csak azért 1⭐, mert nullát nem lehet adni. Nehogy megvegyétek, pénzkidobás.

Lovely Brows Creator Pencil

Lovely Brows Creator Pencil
2021. március 14.

2020.03.09.

Szívből ajánlom. Jó termék. 3-asat használom már 2,5 éve. Precízen lehet vele rajzolni. Sokszor kérdezik, hogy tetoválás-e, mert annyira tökéletesen néz ki, mégis természetes. A színe is tökéletes, valóban barna, nincs vöröses beütése. Való igaz, hogy ritkul a szemöldök, de szerintem azért lehet, mert sűrű az állaga, ami erősen fed, ergo nem jut elég oxigénhez alatta a bőr. Tartós, még a szaunát is állja. Vízálló, mostanában nehezebben tudom lemosni, mert lemosót váltottam. Szeretem, de már unom a mindennapos rajzolgatást, lehet, hogy tetováltatás lesz belőle. Sajnos. De muszáj, mert mindig is ritkás volt.