babszem81

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém
2019. május 24.

Újravevős. Bepanthen-nél jobb, mert az hatástalan, ez viszont eltűnteti a minden ősszel kiújuló mellkas-has-hát bőrén lévő piros kiütéseimet, ami feltehetőleg seborreás, irritált, csak szteroidos krémre tűnnek el időlegesen, ami nagyon káros, így azt kiváltandó találtam erre a krémre. Felvitele kis mennyiségben is elegendő, testes krém, felkenéskor zsíros állaga vizessé és átlátszóvá válik. Nagyon jól esik az irritált bőrnek. Fényes felület marad utána. Még tesztelem további felhasználását. Imádlak Das gesunde plus márka! 💋Ár/érték/hatás tekintetében verhetetlen!!!

Balea Beauty Effect Nacht-Serum

Balea Beauty Effect Nacht-Serum
2019. május 12.

Először vettem. Nekem alapban nagyon szép bőröm van. Az államat sajnos vmi kicsapta, tej volt a bűnös szerintem. Erre kenem fel ezt a terméket, szépen javította. Arcra kenve láthatóan feltölti a bőrt reggelre. Nem nagy durranás, még tart, de már nem használom mindennaposan.

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2019. május 12.

Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, bárhogy próbálkozom, pocsékolna sokat, de így a teljes arcot, nyakat bekenem vele. Szuper, hogy parfümmentes.