babszem81

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1985 pont

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Trend It Up High Shine Ajakrúzs

Trend It Up High Shine Ajakrúzs
2022. január 15.

220 és 246 árnyalatok voltak leárazva, így 399ft/db áron jutottam hozzájuk. Ezek már teljesen fekete, fényes, legömbölyített tartóban vannak. Erősen pigmentáltak és jó fedőképességűek. Én inkább szájfény párti vagyok, de ezekkel meg vagyok elégedve. 220-as középrózsaszínű, karamell illatú az én sárgás-barna bőrszínem mellett világosabbá, a 246-os húsrózsaszín, ami vanília illatú pedig kissé narancsossá válik felvitelkor közvetlenül a számon, alapozó nélkül. Alapban van egy kis pirosas színe az ajkaimnak, amit jól elfedő és világos színekkel palástolok. Egyáltalán nem fényes, de nem is teljesen matt. Nagyon szépen mutat, kiemeli a szám formáját és optikai tuningot is észrevettem. Jó érzés viselni. Hozza, amit ígér a leírásban. Vennék még más árnyalatokat is, ha látnám még a polcokon, mert beváltak. Még tesztelem a meglévőket.

Hello Sunday the One That's A Serum Face Drops SPF45

Hello Sunday the One That's A Serum Face Drops SPF45
2022. január 1.

Nem olyan régen Pink Panda-ról rendeltem. Az ára 7.000ft volt. A magas spf miatt csak nyáron fogom használni. Kiváncsi leszek hogyan teljesít. Parfümmentes.

Essence The Glowin' Golds Caring Shimmer Lip Oil

Essence The Glowin' Golds Caring Shimmer Lip Oil
2021. november 24.

Akkora a szerelem, hogy a 02 Golden Magic is birtokomba került.

2021.08.02.
Én a 01 Heart of gold árnyalatban rendeltem. Imádom a szájfényeket és ajakolajakat. A csomagolása kifinomult, mini luxus. Finom édeskés illata van. Testes, krémes-olajos állagú, a nagyobbacska applikátor kényelmesen használható. Hosszú ideig fent marad, vastagon fedi a számat, táplálja, optikai tuning és nem szárítja. Nincs színe, átlátszó felkenve, az apró csillámocskák a napfényben ragyognak és gyönyörű magasfényű fedése van. Mi kell még?🤣 Imádom!💋