Babuus

Regisztráció dátuma: 2017. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. december 23.

Meglepve olvasom a rossz véleményeket erről a krémről. Nem akarom elkiabálni kb. 2-3 hete használom ezt a krémet. Nekem nagyon szuperul hidratál. Alapvetően reggeli rutinomba építettem az arcomra kenek egy jó vastag réteget megvárom amíg beszívja a borom utána leszoktam mosni, de nekem ennyi bőven elég puha előkészített lesz az arcom ezután szoktam a napi szerumokat felkenni és rá sminkelni.
Nem komedogén, szerencsére ezt igazolta. Nekem nem okozott pattanásokat.
Ha nagyon kiszárad a kezem azt is be szoktam vele kenni, testemre használom a világoskék verzióját. Az is remekül helyt áll.

Wella Professionals Invigo Recharge Cool Blonde Sampon

Wella Professionals Invigo Recharge Cool Blonde Sampon
2020. december 22.

Nekem sajnos nem vált be.
Mindig professional termékeket vásárolok a hajamra. Alapvetően jó véleménnyel vagyok a Wellarol, mint márkáról. Ez szimplán nem az én hajamnak megfelelő készítmény.
Illatát tekintve finom, könnyen habzik. Talán picit túl fényes is lett tőle a hajam így már másnapra zsíros hatása volt a frissen mosott hajnak.
Ár- érték arányban nem er annyit ez a sampon, talán a drogérias termékekkel egy szinten van. Nem venném újra.

La Roche-Posay Anthelios XL Spf 50+ Színezett Napvédő Krém Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL Spf 50+ Színezett Napvédő Krém Arcra
2020. november 9.

Szepen fed. Kissé tényleg sárgás színű, de könnyen lehet az árnyalatot a végén egy kis púderrel korrigálni.

Nos fényvédelem nagyon szuper magas, 50 SPF tartalom amiért imádom. Nyaron nagyon hasznos.
Viszont elég vastag. Finom, kellemes, nem tolakodó illat.
Hidratálni viszont nem hidratálja a bőröm.
A felvitelnél gondot okoz a suru és könnyen beszívódó állaga. Kis mennyiségben el lehet dolgozni, de nem javasolt előre felhelyezni az arcra több kisebb adagot.

Alapvetően nagyon zsíros a borom. Valamilyen szinten az atfenylést kordában tudja tartani. De maga a krém olyan, hogy amint felkenem egy pici fénylő réteget von már alapból a boromre, amit én nem díjazok.

Semmiképpen nem szidni szerettem volna a termeket. Mivel nem álszentkedem én elhasználtam egy egész tubussal belőle.

De újra egész biztos nem venném meg.