baby63

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

D'RAN Arc és Nyak Mély Ránctalanító Wonder Krém

D'RAN Arc és Nyak Mély Ránctalanító Wonder Krém
2019. június 18.

1 hónapja használom. Mikor megpillantottam, szinte felkiáltottam! Mekkora kiszerelés! Mostanában jött a felismerés, hogy nem is akkora... mivel dupla falú, a belső doboz azért jóval kisebb.
Nyakra és dekoltázsra használom.
Az illata nagyon finom, leheletnyi csak, nem ütközik más rajtam lévő illattal.
Kellemes felkenve, azonnal bársonyos a bőr tőle.
Viszont nem "csoda". Tényleg nincsenek mély ráncaim, de bizony semmit nem csinált az aprókkal sem.
Összefoglalva : felkenve kellemes, jól hidratál.... de nem több.

D'RAN Renewing Overnight Pack

D'RAN Renewing Overnight Pack
2019. május 16.

Kedvenc márkám megszűnik, így néztem utána, a későbbiekben mivel helyettesíthetném. Erre a dél-koreai márkára esett a választásom először. A D'RAN natúr és bio termékeket gyártó márka . Pár hete használom, de nekem ez bejött. Illata szinte semmi, tényleg gazdag krém. Arcon könnyen eloszlatható, kissé zsíros hatást kelt, de ez kifejezetten jó a száraz bőrömnek, és rövid idő alatt teljesen beszívódik. Nincs viszont ragacsos érzet utána. Jól hidratál. Nincsenek mélyebb ráncaim, így nem tudom azokkal mit kezdene. Viszont úgy érzem, kissé feszesítette a bőröm. Nem mondom, hogy nem válogatok még, és nem nézek szét több márka között, de jó ez a krém.

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló
2019. április 6.

Sajnos, a régi szemkörnyék ápolóm megszűnt, és újat kell keresnem. Első körben ezt próbáltam ki. Tényleg kellemes felkenve, nem ragacsos, szépen hidratál. Nem irritál egyáltalán, illata szinte nincs is. Használom vagy két hete. Igaz, nincsenek még ráncaim, csak egy "karikám", de azon nem halványít semmit. Azt hiszem, még keresni fogom az igazit.