Best of Beauty 2019

BabyDoll

Regisztráció dátuma: 2011. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. február 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

NARS Nars Lip Lacque

NARS Nars Lip Lacque
2013. február 25.

Párosan szép az élet, úgyhogy két árnyalatot szereztem be. Baby Doll (a név kötelez :)), cukorkarózsaszín mikrocsillámokkal; és Chelsea Girls, avagy a nude rajongók álma.
Hétvégén próbálgattam őket, szépek, egész tartósak, és hiába ajaklakk, nem kelt eltúlzott, kikent-kifent érzést. De attól tartok a pozitívumok itt véget is érnek. Jaj, de el vagyok keseredve, sok kis csillagot szerettem volna osztani.
Jöjjenek a bocsánatos bűnei:
Viszonylag nehéz az ajkakon. C'est la vie.
Nem igazán higiénikus a kiszerelés, de persze, hogy elnézem, hiszem a kis tégely cserébe aranyos/dekoratív/jópofa.
Ragad. Eléggé. Ezen annyit kell csak érteni, hogy mágnesként vonzza a hajszálakat. Megbocsájtom, hiszen legbelül sejtem, hogy a hosszú lobonc nem kompatibilis a szájfényekkel, s hasonló textúrájú (ragacsos?) dolgokkal.
A főbűne: a szaga - sajnos ez már nem illat. Rettenetes, tolerálhatatlan. Mintha valaki a megunt pár gumicsizmáját lángra lobbantotta volna. S nem, nem illan el pár perc alatt... Én is hergelem magam, folyton szimatolok: még mindig itt érezhető? Még mindig.
Ha egy aluljáróban sózta volna rám egy nagyszoknyás asszonyság, azt mondom: rendben, így jártam. De ez NARS, s az ára sem az a kategória, hogy könnyedén rángassam a vállamat.
Én kis naiv, a szájfény, rúzs után miért is próbálkoztam? Szeretem a szemhéjpúdereiket, a szemhéjalapozót, a pirosítóikat, bronzosítóikat, de ez volt a legutolsó esély, amit a szájra valóiknak adtam.

Berber Beauty Ghassoul Argánolajos Hajerősítő Sampon

Berber Beauty Ghassoul Argánolajos Hajerősítő Sampon
2013. február 23.

Nagy-nagy kedvenccé avanzsált. Szuper az állaga, kicsit olyan mint egy rosszul sikerült puding.
Még a Bioemsan rozmaringos samponjánál is jobban a szívemhez nőtt - ami igen nagy szó. Egyrészt olcsóbb, és kellemesen habzik. Hajpakolás, sampon, balzsam, hajvégápoló, hajhab, hajfény - ezek mind összegyúrva egy termékbe. Engem egy életre lekötelezett.
Egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek beválik ez a hm, nevezzük úgy, "alternatív hajmosás", de megéri próbálkozni; a fejbőr és a haj nagyon hálás lesz.

Ombia OC Szemhéjpúder

Ombia OC Szemhéjpúder
2013. január 31.

Úgy látom nem vagyok egyedül!
A hétvégi pakolgatásból, fertőtlenítésből ezúttal nem maradt ki az (okkal) száműzött dolgok fiókja sem, és sikeresen szembesültem a néhai Aldis ámokfutásom terméseivel. Konkrétan három (igen, 3) ilyen szemhéjpúderrel (név szerint: 05 lilac blossom, 06 smoothie grey, 07 carribean sea) - ez történik ha a mohóság pillanatnyi zavarodottsággal társul...
Azért dicséretes, hogy minden szépen be van csomagolva, dobozolva, (nem járkálnak bele illetéktelen kis kezek), de így csak otthon ért a meglepetés.
Próbáltam nagy nehezen pigmentációt előcsalogatni az ötforintos nagyságú kis szemhéjpúderekből; mit is mondjak, kigúnyolva és becsapottan éreztem magam, mint amikor pár éve egy duty free-ben egy Chanel pirosító műanyag másában forgattam az ujjaim, csodálkozva, hogy semmi nem történik. Nos, csak egy leheletnyivel több sikerrel jártam. 2013 van, új kezdet, pozitív gondolkodás felkiáltással, nézzük a dolgok jó oldalát: 1. legalább nem műanyag, 2. nem fizettem értük csillagászati összegeket, 3. a száműzött dolgok fiókjának mi értelme lenne tartalom nélkül? :)
Szerintem ezt hagyjátok az Aldiban, jó helyen vannak ott; de a szájfényekre csapjatok le!

31 ÖSSZETEVŐ