babyface

19965 pont

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

19965 pont

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Brow Wiz

Anastasia Beverly Hills Brow Wiz
2020. február 14.

elrontották a Cultbeauty-s rendelésem és véletlenül egy másik szemöldökre való szettet küldtek, amiben ez, egy barna és egy átlátszó szemöldökzselé volt. :) miután kivertem a hisztit kedvesen felajánlották, hogy ezt is megtarthatom. és milyen jól jártam, mert ez kb nagyobb kedvenc lett mint maga a pomade. :D sokkal egyszerűbb a használata, nagyon természetes, gyönyörű a szemöldököm, ha ezzel készítem el. ebből is a dark brown árnyalatot rendeltem, a ceruza feje iszonyatosan pici ezért nagyon természetes, szálas hatást lehet vele elérni. egyetlen hátránya (mondjuk ez nem a termék hibája szinte minden szemöldökceruzánál ez van) hogy alul iszonyatosan kikopik tőle a szemöldököm, de amúgy csillagos 5. :)

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2020. február 14.

Cultbeauty-ról rendeltem egy szép kis csomagban a hozzá tartozó ecsettel és egy átlátszó szemöldökzselével együtt. :) egy időben egy szinezett szemöldökzselén kívül nem sok mindent használtam a szemöldökömre, de rájöttem, hogy sokkal szebb ha még hangsúlyosabban ki van emelve. :) a dark brown árnyalat mellett döntöttem és bár a vélemények kicsit megijesztettek végül jó választásnak bizonyult (sötétbarna a hajam, barna a szemem és sötét a szemöldököm) szinte csak bulikba használom, mert reggel nekem kicsit macerás lenne vele bíbelődni. az egyik szemöldököm valahogy mindig jobban sikerül mint a másik... :D a hozzá való ecset profi, nagyon szépen lehet vele dolgozni a technikát érdemes youtube-ról elsajátítani, ha többet használnám biztos hamar belejönnék. :) szerintem sosem fog elfogyni annyira kevés kell belőle. :D nagyon jó termék, de én inkább a szálas, kócos, természetes hatást kedvelem, nekem ez kicsit túmaccs. :)

The Body Shop Cactus Blossom Shower Gel Tusfürdő

The Body Shop Cactus Blossom Shower Gel Tusfürdő
2020. február 14.

sajnos bodyshop-ék nem túl kreatívak az illatok terén mostanában, évről évre alig, vagy már limitált szériás termékeket bújtatnak új köntösbe és adják el úgy, mintha vadi új lenne (ami a tökös kollekciónál persze minden ősszel öröm és bárcsak a mákvirágos szériát is visszahoznák...) ez most pont egy kivétel, de hogy hogy jutottak el pont a kaktuszvirághoz nem értem. :) akciósan sikerült beszereznem a kollekció minden darabját (ez a dilim, legalább egy tusit és egy testvajat be kell szereznem hogy meglegyen az illatharmónia :D) a tusi hozza a megszokott tbs minőséget, de nem lett favorit, már alig vártam, hogy elhasználjam.

6 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba. További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.