Best of Beauty 2019

babyface

19275 pont

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

19275 pont

Regisztráció dátuma: 2010. november 23.
Bőrtípus: Zsíros

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír

Ziaja Cupuacu Cukros Tusfürdő-Bőrradír
2019. május 24.
(!)

szintén tesztelésre kaptam a terméket, amit nagyon köszönök már régóta vágytam rá, hogy valamit tesztelhessek. :D nálam jobb tesztelőt nem is sorsolhattak volna, mert baromi nagy bőrradír kritikus vagyok. :D külön öröm volt, hogy pont kifogytam a bőrradírokból ezért nagyon jól jött a termék.

az illata engem egy régi avonos diós-cukros kollekcióra emlékeztet, amit imádtam finom vajas, diós sütemény illata van ebből kifolyólag inkább őszi-téli időszakban eshet igazán jól. :) az állaga olajos, a szemcséi megfelelően durvák ha száraz/törölköző száraz bőrön használom, nedves bőrön viszonylag hamar olvadnak a szemcsék szóval aki gyengédebb radírozásra vágyik mindenképp így használja. lemosás után a bőrön marad egy enyhén olajos réteg, törölközővel leitatva már testápolóra se lesz szükség. egyedüli hibája, hogy a collistar hasonló olajos testradírjához képest nem hidratál olyan jól (annál még másnap is érzem, hogy puha a bőröm) reggelre már nyoma sincs a pihe-puha bőrérzetnek sőt nekem volt olyan is, hogy testápolóznom kellett reggel, mert annyira húzódott a bőröm.

Lush Magical Moringa Primer

Lush Magical Moringa Primer
2019. május 10.

már a második teszt adagomat fogyasztom, mert egyszerűen lusta vagyok a tökéletes primer után kutatni. :D az állaga érdekes ujjbegyekkel felmelegítve olajos érzetű, de bőrre kenve szépen mattít, egységesít sajnos nem elég ideig.. amiért valószínüleg nem fogom megvenni az a borsos ára és, hogy azon kívül hogy imádom az illatát és jó érzés használni nem mattít, nem lesznek kisebbek tőle a pórusaim. :( egy normál bőrtípusú emberkének, aki nem szenved a tág pórusoktól viszont tökéletes választás lehet, mert tényleg hihetetlenül jó érzés használni az én zsíros bőrömre ez sajnos tudásban kevés.

the Balm Sexy Mama Anti-Shine Translucent Powder

the Balm Sexy Mama Anti-Shine Translucent Powder
2019. május 10.

hatalmas csalódás számomra bár lehet túl nagy elvárásaim voltak a termékkel kapcsolatban... ultra zsíros arcbőröm van és mivel nem vagyok nagy sminkelős (csak szinezett PC hidratálót használók régóta) gondoltam ez az áttetsző púder tökéletes lesz a #nomakeup hatáshoz. ami a legrosszabb benne, hogy lisztes hatású, megül a kis pihéken az arcomon cserébe nettó 1 óránál tovább nem mattít sajnos. ennyi pénzért többet vártam :(

6 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba. További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.