BadMink

Regisztráció dátuma: 2021. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2021. február 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lovely Demi Matt Liquid Lipstick

Lovely Demi Matt Liquid Lipstick
2021. április 22.

Az 5-ös árnyalat az első szín, ami tökéletesen passzol nekem! 35 év alatt tonnányi rúzst vettem, de ez az árnyalat az egyetlen, ami az enyém teljesen! Az előttem szólókhoz csatlakozva írom, hogy tartós/féltartós, de azért fog és kenődik, szárít is némileg, de nekem mindent megér a színe! Következőleg 3-4-et fogok venni, hogy kitartson sokáig a készlet!

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2021. április 14.

Én általában arclemosót használok, de ha nem akarok sokat kínlódni, mert fáradt vagyok, akkor ez tökéletes megoldás. Nem csinál semmi különöset az arcommal, csak lehozza a sminket és a mindennapos koszt.

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2021. április 13.

Hosszú, göndör hajam van, amint csak a heti-másfél heti hajmosásnál fésülök ki. Ez általában 1- 2 órás művelet volt eddig, és szerintem a Gliss Kur kifésülő balzsam fogyasztásommal én tartottam el az egész márkát, mert legalább egy fél elfogyott az operációhoz. És még úgy is téptem, szaggattam, kis ollóval vágdostam ki a hatalmas bögöket. Úgy határoztam, hogy kipróbálok egy ilyen bontó kefét, hátha segít valamit a szenvedéseimen, de nem vártam csodát. ÉDES, JÓISTENEM! Fél óra alatt végeztem, a hajamból meg az átlagosnak a negyede se hullott ki a procedúra során! Nem túlzás azt állítani, hogy ez egy csoda! Hogy a fenébe tudtam eddig enélkül élni?! Akinek kócolódós a haja, azonnal szaladjon venni egyet! Nem viccelek! Jelenleg 2200 körül van a Rossmannban, de nagyon megéri az árát!