Bagamer

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution
2021. május 26.

Nagyon jó termék. Egy kicsit kiszerelést kaptam , de azóta csak a legnagyobból vásárolok. Tökéletese tisztít, teljesen eltávolítja a sminket és még az érzékeny területen, szem környékén sem irritál. Nem szárítja a bőröm, sőt hidratáltnak érzem utána. Használata után vízzel leöblítem az arcom. Ez nem szükséges, de nekem ez vált be. Nagyon kevéssel is hatékony a sminklemosásban.

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír
2021. május 26.

Sajnos most is beigazolódott, hogy kétféle vagy többféle hatást nem szerencsés ötvözni. Ez egy arcradír, amely mindennapi használatra alkalmas: frissít, eltávolítja a szennyeződéseket stb.
Az arcradír hatás nagyon gyenge, gondolom, a mindennapos használat miatt, de így pont azt a hatást nem éri el, amiért egy arcradírt használsz.
A tisztítást annyira nem tudtam még tesztelni, mert reggeli használatra javasolja, de akkor annyi szennyeződés nincs az arcomon, hogy radíros gyöngyökkel kellene tisztítani. Viszont cserébe teljesen kiszárítja. Mondjuk ettől tényleg teljesen matt lesz arcom. :-)
A frissítő citromfű és gyümölcskivonat pedig egyáltalán nem érezhető.
Sajnos pénzkidobás volt.

Yves Rocher Comme Une Evidence

Yves Rocher Comme Une Evidence
2021. május 26.

Ajándékba kaptam, de talált az illat. Semmi extra, így inkább hétköznapi viselet. Kellemes, se nem savanykás, se nem édes, de nem annyira friss illat. Sajnos azonban hamar elszáll az illata. Nem hiszem, hogy ha elfogy, újra ezt veszem.
A semlegességet mutatja, hogy barátnőm is ilyet vett, pedig egyébként nagyon különböző az "illat-ízlésünk", de mindkettőnknek tetszik.