bagolylilith

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Hajbalzsam

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Hajbalzsam
2020. május 12.

Alapvetően egészséges a hajam, viszont friss vágás után is egy kezelhetetlen szénaboglya, a töredezettség legfeljebb abból adódott nálam, hogy bosszúból nekiestem a fésűvel reggelente. Ez a balzsam annyiban segített, hogy nemcsak közvetlenül mosás után, de azután is kitartott a simító hatása. Aminek külön örülök, az az, hogy ezt nem úgy érte el, hogy egy kellemetlen réteget képzett a hajamon, amin csúszkál a fésű, hanem érezhetően puhította a gyengébb és gubancolásra hajlamos részeket. Kicsivel váll alá ér a hajam, így csak a hajvégekre használom, különben elnehezítené. Az illata eszméletlenül finom, amit két nap után is érezni lehet.

Missha Near Skin Total Ceramide Cream

Missha Near Skin Total Ceramide Cream
2020. február 21.

Éjszakai krémként használom a rutin utolsó darabjaként, nagy kedvenc lett, folyamatosan rendelem az utánpótlást belőle. Télen nagyon jól tette a dolgát, a széltől és a hajnali fagyoktól megviselt bőröm nagyon hálás érte, reggelre teljesen rendbejön. Szinte minden koreai terméknél leírom, hogy bárcsak már évek óta ezeket használtam volna! Semmi felesleg nincs ebben a krémben sem, a T vonalam nem bántja, sőt, egységessé teszi reggelre a bőröm, hagyja levegőhöz jutni, rögtön beszívódik. Nagyon gazdaságos darab, sokáig elég, a tubusos kiszerelésért pedig külön örülök.

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2020. február 21.

Ez volt az első esszencia, amit használtam, azóta is lelkesem újrarendelem, ha elfogy. Azokon a napokon használom, amikor AHA és BHA tartalmú termékeket veszek elő, közvetlenül utánuk következik a sorban. Mint általában az összes koreai terméket, ezt is vattakorong nélkül viszem fel. Nekem nem hagy ragadós réteget, azonnal beszívja a kombinált bőröm minden része. Nagyon jól nyugtat, kifejezetten érezném a hiányát a rutinban.