bagolylilith

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Purederm Shiny & Soft Foot Peeling Mask

Purederm Shiny & Soft Foot Peeling Mask
2020. február 21.

Havonta használok egyet, a rinocérosz sarkammal szépen elbánt, a durvább részeket teljesen eltüntette. A citrusos illata valami elképesztően tetszik, hűsítő és bizsergető érzés végig, ahogy fent van. Egy vastagabb zoknival biztosra megyek, hogy ne mocorogjon, de alapvetően nagyon igényesen van kialakítva a formája. Érdemes feláldozni külön erre a célra pár zoknit, döbbenet, mennyire hatásos, zuhanyzás után mindig megrökönyödök. Másfél vagy két órán át szoktam fent hagyni, sajnos egy alkalommal történt egy kis baleset, este annyira mélyen elaludtam, hogy egész éjszakára fent hagytam, aki hajlamos a szundira, mindenképpen állítson be egy ébresztőt a levételre, mert tényleg annyira hatásos, hogy muszáj betartani a jelzett időt, nem véletlenül van ráírva. Az urea tartalmú krémjeimnek nagyon jól előkészíti a terepet, sokkal jobban ki tudják fejteni azok is a hatásukat, amióta ezt a maszkot használom.

Isntree Clear Skin 8% AHA Essence

Isntree Clear Skin 8% AHA Essence
2020. február 21.

Legelső hámlasztóm, de ki fogok tartani mellette, nem fogok kísérletezni más termékkel. Érzékeny bőrűként nagyon ritka, hogy egy termék pozitív tulajdonságára ne válaszoljon két negatívummal az arcom, szóval beváltotta a hozzá fűzött reményeket. :D Nem csíp, nem szárít, nem irritál, a száraz foltokat rendbe tette, a frissebb hegeket szépen lassan halványítja, és remekül kijön a többi termékkel. Érzékeny bűrűeknek nagyon-nagyon ajánlom, a kézfejemen lévő nagyon idegesítő sebesedéssel is csodát tett. Egyszer sem hámlasztottam túl vele, hetente háromszor használom. Az adagolója is nagyon szuper és megbízható. Annyira ügyelek nagyon, hogy mindig a dobozában tartom.

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel
2020. február 21.

Pontosan ez a darab hiányzott a rutinomból. Azokon a napokon veszem elő, amikor nem használok aktív hatóanyagot, és nem szeretném - még pozitív értelemben sem - terhelni a bőröm. Csak a lényeg van benne, semmi felesleges, semmi irritáló. Elég érzékeny a bőröm, IPL kezelés és kozmetikus után közvetlenül valóságos csodaszer, gyönyörűen nyugtatja a kipirosodott és megviselt részeket. Nyáron esténként valószínűleg mindig őt fogom elővenni, mert nagyon jól kijövünk, hasznos és hatékony darab.