Best of Beauty 2019

bagolylilith

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Burberry Brit EDT

Burberry Brit EDT
2019. április 21.

Szégyen, nem szégyen, nő létemre nem vagyok nagy parfümös, ha idősebb leszek, ez egészen biztos, hogy meg fog változni. Ajándékba kaptam, azóta is boldogan használom! Meg tudok bolondulni, amikor valakinek a parfümje annyira tolakodó, hogy agyonnyomja a környezetében élőket/dolgozókat/utazókat, itt nem fenyeget ez a veszély. Számomra nagyon megnyugtató illat, nem természetellenes, nem szirupos. Jól kiegészítjük egymást.

Balea Fürdőrúd Orchidea Illattal

Balea Fürdőrúd Orchidea Illattal
2019. február 10.

Ekcémás, extrém száraz és érzékeny bőrűként eddig nem találtam olyan terméket, ami nem rontott volna a bőröm állapotán fürdés során. Kicsit félve dobtam be a fürdővízbe az egyharmadát, előre felkészülve az irritációra és az émelyítő öblítőillatra, de mindezek elmaradtak. Helyette kellemesen olajossá és lággyá tette a vizet, az illata pedig egészen visszafogott és - jó értelemben véve - észrevehetetlen maradt végig. Törölközéskor is elmaradt az addig szokásos bőrrepedezés. Az igaz, hogy a kádat illik utána kitakarítani, mert hagy maga után egy olajos réteget, de megér ennyit. Egészen biztosan újra fogom venni.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2018. szeptember 15.

Kuponos napon csaptam le a chilli árnyalatra. Végre egy pirosas szín, amitől nem érzem magam Pennywise bohócnak. Kellően krémes, nekem elég egy réteget felvinni. Napközben nem használok rúzst, viszont kibír egy egész estét és éjszakát minimális korrekcióval, szóval a tartósságra sincs panaszom.