bagolylilith

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 52 eladás
Megnézem

Pyunkang Yul Acne Toner

Pyunkang Yul Acne Toner
2021. szeptember 14.

Annyira automatikusan nyúlok érte évek óta minden nap, hogy ma jutott csak eszembe, hogy még nem írtam véleményt róla. Stabil darabja a rutinomnak, sajnos hajlamos elég csúnyán begyulladni a bőröm, ha rosszul étkezek, amióta használom, hamarabb megnyugszik a bőröm. A Cosrx BHA-val nagyon szépen rendbe tették a bőröm, az elején persze szépen lement a purging fázis, aztán jött a gyulladáscsökkentés. Csodát nem fog tenni egy toner, de ha hozzám hasonlóan valakinek elég érzékeny a bőre, és nem szereti a testes darabokat, akkor érdemes egy próbát adni neki.

Xiaomi Inface MS2000 Szónikus Arctisztító Készülék - Upgraded Version

Xiaomi Inface MS2000 Szónikus Arctisztító Készülék - Upgraded Version
2021. augusztus 18.

Kalandos módon jutottam hozzá, ugyanis már nagyon régen szerettem volna egy arctisztító készüléket. Össze is gyűjtöttem szépen apránként egy agyoninfluenszerezett márkára a kis pénzemet, de csak nem vitt rá a lélek, hogy megvegyem, mindig kerestem valami kifogást. Egyszerűen túlárazottnak gondoltam, és úgy éreztem magam, mint aki hagyná magát megvezetni egy márka által. Ezt a kis apróságot egy távoli ismerős ajánlotta, több se kellett, megrendeltem. Imádom! Tetszik, hogy nem akkora, mint a fél tenyerem, az orrom és a fülem alatti részt is tökéletesen eléri.

A CeraVe lemosóival és a koreai vízbázisú arctisztítókkal is kifogástalanul működik, ha közvetlenül a bevizezett készülékre teszem a lemosót, úgy habzik a legjobban. Amióta használom, nem csapom össze az arclemosást, sokkal alaposabban sikerül, mégsem sértem meg a barriert. Régen hajlamos voltam szétbarmolni a barriert mindenféle arcradírral, ez viszont nagyon gyengéd, mégis látszik a különbség, mióta használom. A szérumok, hidratálók, esszenciák villámgyorsan beszívódnak. Nagyon örülök, hogy végül őt vettem meg, nagyon bántam volna, ha a másikat szerzem be.

Isana Sensitiv Tusfürdő

Isana Sensitiv Tusfürdő
2021. július 22.

A 600 ml-es refill utántöltőt szoktam megvenni, lassan egy éve használom. A bőrömről tudni kell, hogy rettenetesen érzékeny a tusfürdőkre. Az egész a Baba-Fa-Dove és társai által okozott iszonyú viszketéssel, szárazsággal, néha hólyagosodással (!!!) kezdődött, sokszor a hátam és a lábfejem annyira fájt már zuhanyzás közben, hogy nem bírtam állni. Utána jöttek a gyógyszertári kencék, nem jöttek be. Ezután a borsónyi Yves Rocher tusfürdő és az Isana med szappan felváltva történő használata okozott némi megnyugvást. Végül egy hirtelen felindulásból levettem akciósan a polcról, amikor egy óriási vihar elől csurom vizesen bementem egy Rossmannba. El sem akartam hinni aznap, hogy nem ég és hólyagosodik a bőröm. Lassan egy éve nincs a bőrömön irritáció okozta heg, nem szárít, nem húzódik utána az egész testem, a lábamon lévő ekcémát sem lobbantja be. Konkrétan rettegek attól, hogy kivonják a forgalomból, ezért tartok otthon 15 darabot. :D :D