bagolylilith

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. december 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 98 eladás
Megnézem

Balea Haarmilch Winter Protect

Balea Haarmilch Winter Protect
2024. március 29.

Vizes, félszáraz, száraz hajon is kudarcot vallott, egész egyszerűen összeragasztotta a hajam, elnehezítette és szárította kisebb mennyiség felvitele esetén is.

Elyn's Lab All-In Extra Könnyed Hidratáló és Bőrnyugtató Arckrémgél

Elyn's Lab All-In Extra Könnyed Hidratáló és Bőrnyugtató Arckrémgél
2024. március 7.

Nem okoz irritációt, sem pattanást, viszont ragacsos, fullasztó érzés használni. Próbáltam vizesebb bőrre használni, úgy egy fél fokkal tűrhetőbb. Nyakra, dekoltázsra is kenem, ott is csak alávizezve vagyok képes megtűrni. Emellett nagyon fényessé is teszi a bőrt, illetve más termékekkel együtt kukacosodik, így alapvetően a rutinomba sem tudom beépíteni normálisan. Még másnap is nehezen jön le, mintha egy elpusztíthatatlan szilikonrétegtől próbálnék meg megszabadulni. Összességében nem bánom, hogy adtam neki egy esélyt, mivel rájöttem, hogy számomra egy könnyedebb hidratáló lenne a legmegfelelőbb választás, de nem mondom azt sem, hogy nem várom, hogy végre elfogyjon.

Update: leviszem két csillagra, alig várom, hogy elfogyjon, nagyon nem vagyunk kompatibilisek.

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA
2023. november 11.

Ezt is megértük, végre valahára egy drogériás termék, ami olcsó, összetételében pofonegyszerű, és teszi is a dolgát. Amióta olajos lemosót használok, ég és föld a bőröm állapota, de ezzel a termékkel karöltve vettem csak fel igazán a harcot a mitesszerekkel. A textúrája számomra teljesen korrekt, picit olajos-csúszkálós, de az igazat megvallva, aki használta már az Ordinary retinolos squalane szérumját, annak ez meg sem fog kottyanni. Locsolom bőven, és pár óra múlva szinte teljesen beszívódik az arcomon. IPL után 2 héttel szoktam testen is használni, ott is szépen teljesít. Egyetlen negatívum az adagoló kialakítása, az Isntree hialuronos tonerénél is ez a csöpögtetős megoldás bosszantott.