Bajbus

Regisztráció dátuma: 2014. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. november 19.

Kötelező termék, véleményem szerint! Én imádom és a szerelmünk töretlen, éppen nagyon zsírosodó arcbőröm ide vagy oda. Smink alá sosem használom, arra van külön primerem. De ezzel lepermetezve a kész sminkemet, egy pormentes, egységes, ragyogóbb csodát kapok, ami még sokkal tartósabb is! Nagy nyári melegben előfordul hogy kicsit ló másik oldala lesz, és utána kell pár óra múlva púderezni, de ez nélküle is így lenne szóval nem tudom feltétlen az ő számlájára írni, max nagggyon kicsit rásegít benne. Nagyon sokáig elég, így kis kiszerelést szoktam venni belőle. Hát állandó újravevős nálam. :)

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2019. november 19.

Szerintem kötelező elem egy hamvas szőke haj mellé! ;) nem szabad vele túlzásba esni, ez biztos! Először az itteni vélemények alapján hamvasító balzsamba kevertem, úgy fel a hajamra, 5percre. Valami történt, de nem sok. Aztán teszteltem a leírás szerint, vízbe beletesz, én úgy szoktam hogy először hajat mosol, sampon, balzsam, majd a vízben elkevert hamvasítót előre hajolva ráöntöm a hajamra mindenhová alaposan eloszlatva. Majd várok egy percet, kinyomkodom, és mehet a türcsibe. Nem mosom ki a hajamból egyáltalán! Színre a higítási arányt több alkalom volt mire belőttem, hogy ne legyen a víz full lila, kicsit lehessen azért átlátni rajta, de ne legyen nagyon halvány sem. Macerának hangzik, de hamar belejön az ember. Egy ilyen alkalom után elsőre hagy a hajamon egy naggggyon halvány lilás szürkés árnyalatot, amit én kifejezetten imádok :D második hajmosás után ez már alig látszik, harmadik után pedig marad a fehér hamvas szőke színem. Kb két hetente elég használnom, akkor kezd kicsit sárgulni. Így nem teszi a tönkre a hajam, hisz két alkalom között bőven kap annyi balzsamos ápolást ami regenerálja. Plusz hajolaj minden hajmosás után!
Én imádom, az ára szuper, a hatása szintén, amíg ez a fehér hamvas szőke marad a fejemen, ő marad a polcomon ;)

Schüssler Nr.4 Natúr Arckrém Bőrgrízesség Esetén

Schüssler Nr.4 Natúr Arckrém Bőrgrízesség Esetén
2019. november 19.

Úgy látom elsőként véleményezem a krémet, így igyekszem részletesebben leírni a véleményemet. Az arcom mostanában katasztrófális állapotba került, folyamatosan jönnek a grízek illetve bőr alatt begyűlt mitesszerek, kis zsírgöböcsök azaz miliák. Kivagyok tőlük, és amint egyszer lefekszem mondjuk egy hosszú este után arctisztítás nélkül (khm🙄) az arcom két nap múlva vállalhatatlan. Persze ami kijött azt már csak a tű szedi ki.... hurrá...
Megvettem mellé a natúr szappanjukat is, azzal együtt kezdtem el használni. Hosszú hetekig nagyon odafigyelve, reggel este teljes rutint végigcsinálva tisztítottam az arcom becsülettel, hogy lássam a valós eredményt. Bíztam benne hogy a rendszeres tisztítás mellett ez a krém megakadályozza majd az újabbak kialakulását, így szépen kitisztulhat az arcom. Hàt sajnos nem jött be a számításom.... egyàltalán nem akadályozta meg az újabb grízek kialakulását, ugyan olyan tempóban és mennyiségben jönnek az arcomra mint előtte... napi kétszeri rutin és krémezés ezzel ide vagy oda.... bíztam benne hogy ez lesz A csodaszer de sajnos csalódnom kellett.
Magàt a krémet ettől függetlenül szeretem, jól hidratál, az állaga tökéletes, az illata olyan semmilyen, tehát nem tolakodó se nem büdös sem semmi, szeretem használni, de a csoda amit ígér sajnos nem megy neki :( Smink alá nappalra jó alapnak is, de ha “lazább” alapozó nélküli napot tartok, két óra múlva diszkógömb a fejem tőle... :/ már alig van a tubusban, 4hónapja használom. Nem fogom újra venni. Nagyon sok reményt fűztem hozzá, de sajnos hiába hidratál jól, ez nekem kevés 🤷🏼‍♀️

1 ÖSSZETEVŐ