Bakoca

Regisztráció dátuma: 2021. március 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2021. március 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Babydream Extra Sensitive Pflegelotion

Babydream Extra Sensitive Pflegelotion
2022. október 28.

Rosaceas arcra vettem, azt valóban nem is bántotta. Szépek az összetevői, jól terül, hamar beszívódik, de valahogy mégis zsírosította az arcbőröm és beleült a pórusaimba. Szóval annak ellenére, hogy könnyűnek tűnik, mégis elnehezíti a bőrt. Testre, kézre viszont szuper, úgyhogy 5.

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme
2022. október 28.

Az összetevőit erősen latolgatva, olvasva a jó véleményeket róla megvettem. Arcra használtam. Furcsa krém, mert nagyon vaskos, nehéz, de hamar megszárad, beszívódik, szinte mattra. Viszont rétegként ül a bőrön, akármilyen keveset is próbálok eloszlatni. Ami miatt nem fogom többet használni, az az, hogy nagyon kitágítja az erre amúgy is hajlamos pórusaimat, sok a komedogén összetevője, zsíralkohol benne. Amúgy szuper téli, vagy éjszakai krém lenne, rosaceat abszolult nem bántja. Kiszáradni nem fog a bőr a használata mellett, de az én arcomra nem ideális sajnos.

Bioderma Sensibio AR Soin Anti-Rougeurs Anti-Redness Care

Bioderma Sensibio AR Soin Anti-Rougeurs Anti-Redness Care
2022. október 28.

Kellemes állagú krém, azomban nagyon zsírosít, nem szívódik be a bőrömön. Hosszútávú hatásait nem fogom megtudni, mert csak muntát kaptam, de ilyen összetevőkkel nem veszem meg. Csodálkozom egyébként, nagyon sok rosaceara való krémbe mindenféle szemetet belepakolnak....