bakonyieszti86

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Lovely Best Ever Szempillaspirál

Lovely Best Ever Szempillaspirál
2019. december 29.

Nagyon szép pillákat csinál. Hosszabbít, dúsít. Nem tapasztja össze a szempillàkat, nem kenődik fel, tartós egész nap. Az àra is szuper. Újravevős 😉

NYX Tame & Frame Brow Pomade

NYX Tame & Frame Brow Pomade
2019. március 19.

Nemrég szereztem be, Chocolate árnyalatban a NYX-ben. Nagyon kedvesek voltak, segítettek a megfelelő szín kiválasztásában. Mindig azonnal visszazárom a tetejét, hogy ne száradjon ki hamar. Megfelelően krémes, jó a színe. Könnyű vele dolgozni. Én a MAC ferde ecsetével viszem fel. Nekem ahol nincs vagy nagyon ritka a szemöldököm ott elmászik napközben. Hozzáteszem zsíros is a bőröm, így lehet azért sem tart ki mindig. Ahol van szemöldököm ott a tartóssága szuper, de a hiányos részeken sajnos olykor kopik. Valószínű, hogy hamarosan lecserélem Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade-jára, hogy egész nap tartson.

Update: kellett egy kis idő talán, amíg megtanultam használni rendesen, hogy egész nap fennmaradjon. Most már szuper, így megérdemli az 5*

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2019. március 12.

A sokadik tégelyt használom, Painterly árnyalatban. Nagyon szép, tartós, krémes, hamar szàrad. Jó alap de önmagában is szép nude szint ad. Én az ujjammal pici ütögető mozdulatokkal szoktam felvinni a szemhéjamra. Nem olcsó, de nagyon szépen teszi a dolgàt és sokáig elég egy üveg. Nekem mindig ujravevős 😊