balalajka

Regisztráció dátuma: 2015. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 14 vétel
Megnézem

L'Occitane L'Occitan EDT

L'Occitane L'Occitan EDT
2019. szeptember 28.

Férjem használja, én meg rájárok. A parfümre is:-)
A viccet félretéve: ez egy fantasztikusan megkomponált, sallangoktól mentes tisztaságillat, ami annyira vonzó, otthonos, ölelni való és szerethető! Egy úr illata, egy férfié, egy apáé, olyan valakié, akit szeretnek és aki békében van önmagával. Semmi csiricsáré faxni, semmi bugyiszaggató közönségesség, mégis megbabonázza az embert, folyton csak szimatolnám rajta. Magamon is szeretem, valahogy megnyugtat és felüdít!
Ezt az illatot el tudom képzelni széplelkű álmodozó kamaszon, tweedzakós pedagóguson, fehér szakállú nagypapán egyaránt. Nyáron hűsít, télen nyugtat a karácsonyi hajszában, azt hiszem ehhez valami belső igény kell csak, valami tartás, valami mélyről fakadó minőség!
Csodálatos, varázslatos illat, maradandó érték, állandó darab nálunk!

Catrice Kaviar Gauche Highlighter 2017

Catrice Kaviar Gauche Highlighter 2017
2018. február 4.

Gyönyörű, olcsó, kellemes illatú, csodásan elegáns highlighter hatalmas kiszerelésben! Szépen építhető, világos bőrön is mutatós, nem közönséges, de látható darab. Első highlighternek is szuper, a legyezőecsetjével finoman adagolható, és hát ha nem történik vele valami végzetes évekig kitart.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. október 14.

Sweety árnyalat gazdájaként nem is ragoznám tovább: megéri az árát, nem ragad, matt, elég tartós. Szépen kopik, nem húzódik a száj alatta, könnyű használni.