balankaa01

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2021. július 31.

Sose volt filces szemhéjtusom, annyira nem is vonzott a gondolat, de csak ebből találtam barnát, ami nem volt annyira sötét, hogy szinte már feketének nézzen ki, így hazajött velem.
Eddig szerelem volt, nagyon könnyű használni, nagyon szép a színe, tartós is, meg nem volt gondom a szivárgással, ahogy itt néhányan írták – mostanáig, kb. 1 hónap használatról beszélünk. :) Most elkezdte, folyik minden irányba, én meg haragszom, mert ez így nem túl gazdaságos. Nem tudom, utaztattam nem régen, lehet, hogy nem tetszett neki a táskában, mindenesetre ezért a pénzért nem ezt a minőséget várnám. Attól még újraveszem, amíg nem találok nála jobbat. 😂

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2021. július 26.

Megvettem egyszer, mert sokan dícsérték, meg akción volt. Úgy is sokallottam az árát picit, de hatalmas mennyiség, január óta fogyasztom, még mindig van benne, pedig abszolút nem sajnálom kenni a cuccot (lásd lejjebb.) Én főleg reggel használom, de néha este is, ha úgy ítélem meg, hogy szükséges egy kis plusz nedvesség.
Hideg vízzel mosdok reggel, majd még nedves bőrre viszem fel ezt, néha ezt követi egy peptides szérum, ezt rögtön lezárom hidratálóval, utána jöhet a fényvédő. Nem sok így sem.
Rendszeresen használom a 7skins method során is, a bőröm szinte rögtön becuppantja, egyáltalán nem nehéz viselet. Jó ez a pumpás kiszerelés, illetve örülök, hogy kihagyták belőle a parfümöt. Újraveszem majd, ez biztos, de lehet, hogy nem ezt a verziót, hanem kipróbálom egyiket a tesói közül, felkeltette az érdeklődésem a márka. 😊

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. június 29.

Nagyon kellemes állagú lotion, ami gyorsan beszívódik. C-vitaminos szérum után, még fényvédő előtt viszem fel nappalra, és akármilyen meglepő, nem olvad le az arcom így a kánikulában sem, pedig tavaly nyáron pont ez miatt ugrottam át mindig a hidratálót. Az bőröm összképe szebb lett, mióta használom, bár nyilván nem kell tőle csodát várni. Az én rutinomba tökéletesen be tudott illeszkedni, jól működik együtt a többi cuccal, amiket használok.
Egyelőre csak a kisebb kiszerelést mertem megvenni, és mivel csak arc-nyak-dekoltázsra használom, mert testre nekem kevés, de ha egyszer elfogyna, legközelebb már biztosan a nagyobbik tesója jön velem haza.
Nálam eddig minden betalált, amit a CeraVe termékei közül kipróbáltam, imádom a márkát! 🥳

1 ÖSSZETEVŐ