balankaa01

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Maui Moisture Thicken & Restore + Bamboo Fiber

Maui Moisture Thicken & Restore + Bamboo Fiber
2024. június 12.

Én se szeretem, valamiért nagyon szilikonos, pedig nincs is benne? Gondoltam, hogy esetleg xanthan gum, de az sincs benne. 🤣 Mindenesetre nehéz eloszlatnom, mindig az a benyomásom, hogy nem jutott mindenhova, így rengeteget használok, nem gazdaságos.
A hajat egyébként csikorgósra tisztítja, de azt nem vettem észre, hogy szárítana – én mindig kondícionálok utána.

Sundance Önbarnító Hab Arcra és Testre

Sundance Önbarnító Hab Arcra és Testre
2024. június 1.

Update: számomra ez értékelhetetlen továbbra is. Felkentem arcra. Tehát még egyszer: guide colour nincs, fogalmad sincs, hová jutott termék, hová nem. Nem baj.
Pár óra múltán láttam, hogy a hajtőnél kimaradt egy jó másfél milliméter, de jó, mindegy, majd lekopik. Na 8-9 óra után mentem el lemosni, és kérlek titeket, a szín, ami kialakult a bőrön, az első mosás során távozik. 😃 Ezt pont az elbénázott hajvonalamból tudom. Nem volt két árnyalat, még közelről sem, szó szerint mintha semmi sem történt volna. Véletlen se vegyétek.

Új csomagolást kapott, de a belbecs ugyanaz maradt.
Megvettem.
Nem vagyok egy barnítós veterán, de használtam már néhány terméket, testápolót, habot, cseppeket, valamennyi tapasztalatom van. Én gumikesztyűvel viszem fel, mert az erre készült szivacs sok terméket felszív, nem pazarolunk!
Na már most, ez egy színtelen hab, így nem tudni, hova került már termék, hova nem, de nem lettem tigrismintás tőle szerencsére, habár nehéz is lett volna, mert alighogy adott egy nagyon enyhe narancssárgás árnyalatot a bőrömnek, pedig fent hagytam egész éjszakára. Az ágyneműt nem színezte be, cserébe viszont olyan büdös, hogy neadjisten. Amúgy én kedvelem ezt a kesernyés önbarnítóillatot, de ezen már száradás után lehetett érezni, erősen.
Egyébként száradni gyorsan szárad, de sokáig ragadt utána még, ez egy kicsit kellemetlen.
Meg fogom próbálni arcra, mert úgy reklámozza magát, hogy oda is mehet, bár a leírásban ki van emelve, hogy a hajtő és a szemöldök kerülendő :D ha oda sem működik, kuka.

Vollaré Pro Oil Hajvégápoló Argánolajjal

Vollaré Pro Oil Hajvégápoló Argánolajjal
2024. május 30.

Ezt használom már évek óta, nem is nagyon próbáltam más olajakat (párat igen, de végül mindig ennél maradtam). Nekem hátközépig érő, vékonyszálú, normál porozitású hajam van, hajmosás után már majdnem teljesen száraz hajra viszem fel (őt megelőzi egy leave-in hajápoló is), egy pumpányi bőven elég, ez a mennyiség szépen lezárja a hajvégeket, de még nem nehezíti el a hajam. Így használva pedig sokáig kitart. Én azt mondanám, hogy évente szoktam egyet venni. 😂
Az illata nem marad meg a hajban.
Ez egyébként a régi olaj csak új csomagolásban, azon kívül nem változtattak rajta semmit.

1 ÖSSZETEVŐ