balankaa01

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2022. július 23.

Ez egy szolid balzsam, bár nekem eleve nincsenek túl nagy elvárásaim, csak a tudatos hajápolás miatt kezdtem el eleve ilyen termékeket használni, nélkülük se volt gond a hajammal, ami egyébként természetesen egyenee, hátközépig érő, rendszeresen van vágatva és nincs festve.
Úgy érzem, hogy többet kell belőle használnom, hogy rendesen át tudjam vele itatni a hajhosszt, de ennyi pénzért nem bánom. Erősebbnek, élettel telibbnek tűnik utána a hajam, az illata megmarad egy ideig, nekem ez is tetszik. Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy a kezeim istentelenül viszketnek tőle, nem tudom, miért lehet, nem vagyok allergiás semelyik összetevőjére tudtommal, de így nem biztos, hogy el fogom használni.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. július 21.

Ha egy fényvédőt hype övez, ki kell próbálnom, mert erősen megszállott vagyok, ez van. :D Megvettem, végül utazáskor került elő, hogy kis táskában is elférjen, ne hurcolásszak magammal 250ml kiszerelésű tubust.
Érdekes állag, vizes, elkenni nagyon könnyű, a finishe egy álom, az újrakenés sem okoz gondot, nem pereg. Én személy szerint utálom, ha egy kozmetikum illatosított, nem feltétlen azért, mert irritációt okozna, egyszerűen majd használok parfümöt, ha illatozni akarok... Ebben viszont nem annyira zavar, egész kellemes.
Szerintem újra fogom vásárolni, de csak ilyen alkalmakra, mikor nincs hely nagyobb kiszerelésű fényvédőt magammal vinni, mert amúgy elég drága, majdnem 3x annyiba kerül milliliterje, mint a LRP eco tube spf50 lotionnak. :D

Uriage Bariesun Kid Gyerek Tej SPF50+

Uriage Bariesun Kid Gyerek Tej SPF50+
2022. július 19.

Még a régit rendeltem valamikor áprilisban, sajnos már ezt küldték.
Ritka rossz. Azon kívül, hogy fehér réteget hagy, istentelenül kukacosodik is, teljesen olyan, mint a Sundance ultra sensitive fluidja, még a szaga is ugyanaz, nem a klasszikus naptejillat. Az állaga amúgy rendben lenne, nem nehéz, nem ragad meg nem végtelenül olajos, de a kukacosodás nálam főbenjáró bűn, nem tudok elmenni felette, mert ellehetetleníti az újrakenést, hacsak nem szedem le minden alkalommal a már felkent réteget... Arról nem is beszélve, hogy szemöldöknél és hajvonalnál lehetetlen szépen eldolgozni, mintha korpás lennék. Undorító.
Kidobnám legszívesebben.

1 ÖSSZETEVŐ