balintadrienn

Regisztráció dátuma: 2019. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. január 13.

Nagyon hatékony termék, egyszerű, de nagyszerű összetevőkkel. Csoda szép lesz tőle a bőröm. A fekete mitesszerek nálam is előfordultak, de BHA hámlasztó is került a rutinomba, és így mérséklődött. Elő-elő fordul még, de annyira szép tőle a bőröm, hogy ezzel együtt tudok élni.
Már a 2. üveggel használom, reggeli rutinban. Biztosan marad a rutinomban.

Tindigo Fresh & Fun Fairy Mist With 5% Niacinamide Arcpermet

Tindigo Fresh & Fun Fairy Mist With 5% Niacinamide Arcpermet
2020. január 13.

A rutinomba kerestem egy víz állagú terméket, melynek magas niacinamide tartalma. Én szeretem. Nem irritál, könnyen beszívódik, szerintem az én bőrömnek a legjobb hidratáló a B3 vitamin. Kevesebb mitesszer, pattanás. Hozza amit ígér. Újra veszem.

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2020. január 13.

Visszajöttem felpontozni a terméket, ugyanis most már nagyobb tapasztalattal rendelkezem az olajos lemosókkal kapocslatban. A bőrömön keletkező szag maradt, ez miatt nem fogom használni, de ez egy jó termék, nem irritál, nem húzódik a bőröm, nincs kellemetlen réteg, csak piszok drága. Nincs valakinek ötlete, hogy miért lesz avas szaga a bőrömnek használat után?

Ez a harmadik Tindigo termék amit kipróbáltam és nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet, míg a másik kettő tetszett. Ez az első olajos lemosóm, így nincs összehasonlítási alapom, Száraz kézzel maszíroztam a száraz bőrömre, majd vizes kézzel folytattam, és lemostam (a sminket micellás vízzel már a termék használata előtt eltávolítottam). Érdekes réteget hagyott a bőrömön, de nem kellemetlen. Ami óriási pozitívum, hogy nem húzódott tőle a bőröm. Ok, a termék ugyan drága, de tetszik,nincs benne parfüm, jól esik a bőrömnek.Innentől kezdett el érdekesen viselkedni. Ahogyan folytattam a rutinom, meg-meg csapta az orramat egy érdekes avas szag, ami a későbbiekben fokozódott, nagyon erőssé vált. A férjem és a lányom útálja. Így azt találtam ki, hogy a termék használata után, egy következő lépésként lemosom újra az arcom egy Bioderma géles lemosóval. De így meg megint elkezdett húzódni a bőröm. Az avas szag mérséklődött ugyan, de nem szűnt meg. Továbbra is kellemetlen szaga maradt a bőrömnek.Mivel senkinél nem olvastam ezt a problémát, így valószínüleg egy egyedi dologról van szó. A pumpa nekem is elromlott. Nem veszem újra.