balkanfan

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Rosy Pomegranate Szilárd Testvaj

Balea Rosy Pomegranate Szilárd Testvaj
2022. augusztus 18.

Régóta nézegettem, majd kifutó termékként megvettem - utólag kiderült, h. csak nézegetni kellett volna... A parfüm egy dolog, az az INCI alapján nem volt meglepetés, de a használhatatlan állag... Rettentően morzsolódik, amikor végre sikerült is "működésre" bírni, nehéz a bőrön eloszlatni, egy óra alatt sem szívódott be egyenletesen... Mindezt úgy, h. meleg nyári napokon próbálkoztam vele, tehát nem kellett volna hosszú ideig melegíteni, h. kenhető legyen, ill. a bőröm inkább száraz és szereti a tartalmas testvajakat. A végén le kellett törölgetnem, hogy ne érezzem magam úgy, mintha valami ragadós vacakban "dagonyáztam" volna. Ez volt a 2. teljes csalódás DM-termékben. Többet nem veszek semmilyen terméket anélkül, h. utánanéznék, milyen vélemények vannak a Krémmánián róla. :)

Revox Japanese Ritual Hidratáló Esszencia Tonik

Revox Japanese Ritual Hidratáló Esszencia Tonik
2022. június 30.

"Ez kell nekem"-alapon vettem, gondoltam, annyira rossz csak nem lehet - azonnal nagy kedvenc lett. Én tenyérbe fújok (5-7 spricc), majd arcra kenem, aztán fél perc múlva még egyszer ennyi és utána jöhet a többi "cucc", ha éppen jön bármi is (30+ fok felett krém alá nekem ez pont elég). Ez a tonik + Revox C-vitamin szérum együtt nekem nagyon bejövős, míg más "alappal" a C-vitamin szárít, ezzel együtt hidratál, néha a hidratáló krémet is elfelejtem a fényvédő alá. Én szeretek néha "fürdeni" benne, karra és lábra is szívesen kenem testápoló alá.

Frosch Narancsvirág Tusfürdő

Frosch Narancsvirág Tusfürdő
2022. június 30.

Kiárusítás keretében vettem, rögtön 2 flakont és nem bántam meg. Semmi extrát nem tesz az amúgy száraz bőrömmel - nem hidratál extrán (kell a testápoló utána), de nem is szárít (nincs viszketés). Soha nem irritálta a bőrömet, pár alkalommal hajat is mostam vele, arra is tökéletes (tudom, tudom, nem arra való, de muszáj-opciónak épp megfelelő).