balkanfan

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2020. június 15.

Éppen tegnap fogyott el a mangós, nekem nagyon bevált - a cukorszemcsék durvasága tetszett, de tény, h. ezt a fajta testradírt max. 3-4 hetente használtam. Jól radíroz, a hatása érezhető és tartós. Saját hülyeségem, h. a shea-vajas "réteget" nem tudom elviselni magamon és le kell mosnom, h. utána kevéssé masszív testápolót kenjek magamra.
Van a "listámon" még néhány Organic Shop-os radír, amit szívesen kipróbálnék, szóval ez a szép sárga, szinte megkóstolásra csábító radír egy darabig szerintem nem landol a kosaramban, de majd még kiderül.
Összességében mindenképp újravásárlós számomra.

Alverde Bio Rózsa Kézkrém

Alverde Bio Rózsa Kézkrém
2020. június 15.

A Covid miatti nagyon gyakori kézmosásokat ellensúlyozandó kerestem zsírosabb, de jól beszívódó kézkrémet - a kedvenc kis "The Body Shop"-os, nem kifejezetten pánztárcabarát, de annál finomabb illatú krémeim ennyi kézmosásnál nagyjából semmit nem értek, komplett pazarlás volt őket használni. Ez a kézkrém elsődlegesen a csomagolása és a "limited edition" felirat miatt vonzott - elolvasva az összetevőket a kosárban is landolt azonnal. Nem bántam meg! :) Az illata tetszik, de a lényeg, h. bekenem vele a jó száraz kezeimet és az esetek nagy százalékában 1-2 perc alatt teljesen beszívódik. (Néha nem, nem értem a logikát, de nem baj. :)) Pár napja felkarra testápoló helyett is használtam, mert épp kifogytam másból: tökéletesen bevált, így gyorsan megvettem a testápoló változatát is (még nem teszteltem).
Összességében nekem nagyon tetszik ez a kézkrém, természetes(ebb) krémek közül eddig ez a legjobban bevált.

PomPom Édes Csók Ajakápoló

PomPom Édes Csók Ajakápoló
2020. június 15.

Hát, nem is tudom - kellemes, finom az íze, illata... Az itteni vélemények alapján rendeltem ezt a fajtát, kicsit tartottam tőle, h. nagyon édes lesz, de nem az és átlagosan hidratál. Kevésbé racionálisan az összes természetes terméktől csodát várok - hogy ne legyen csalódás, elfogadom, h. ez ennyit tud. Ugyan májusban rendeltem, de min. 25 fok kell neki, h. ne legyen szemcsés és ne maradjanak darabok a számon. Mivel jócskán van még belőle, szerintem 30 fok felett is tesztelni fogom, h. milyen az állaga. Este bekenve tényleg remekül hidratál, nap közben én azért többször utánkenem.
Összességében nem rossz, de nem is a mindent tudó szuper termék. Nem lesz a nagy kedvenc, de nem is kidobásra ítélt.