balkri

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

NIOD Low Viscosity Cleaning Ester

NIOD Low Viscosity Cleaning Ester
2021. október 6.

A Niod termékeiben eddig sohasem csalódtam, ezt a lemosót 1 hónapja használom napi rendszerességgel és azt kell, hogy mondjam kenterbe veri az eddigi összes olajos lemosót.
Légiesen könnyű vele bánni, nem hagy olajos érzetet, maximálisan leszedi az összes sminket (vízálló szempillaspirált nem használok), de a tartós szemceruzát és szemhéjfestéket gond nélkül eltávolítja, szembe kerülve sem csíp. Lemosás után tiszta és bársonyos a bőröm. Én csomagban vettem és egy 50 ml-es utazó kiszerelés volt benne, amiből 1 hónap alatt kb. 10% sem fogyott, így sokáig elég, megkockáztatom ár érték arányban veri a piacon kapható olajos lemosókat. (nem drogériás termékekre gondolok). Nálam a clinique is és a PC olajos lemosó is szembe kerülve iszonyatosan csíp, így számomra ez a termék egy áldás.
Valaki írta, hogy felbontástól 2 évig jó, az én 50 ml-es kiszerelésemen csak 6 hónap szerepel, így szerény számításom alapján kb. 50 ml lesz az, ami 6 hónap alatt el tud fogyni. Én biztos, hogy újraveszem!

Paula's Choice Lipscreen Lip Balm SPF50

Paula's Choice Lipscreen Lip Balm SPF50
2021. augusztus 13.

Nagyon szeretem a PC termékeket, ehhez egy vásárlás mellett jutottam töredék áron.
Könnyen terülő kellemes ajak ápoló, hidratál és feltölt, de a komfortérzet csak akkor tartós, ha újra kenem. Emiatt nekem az vált be, hogy este közvetlenül alvás előtt jól át kenem vele az ajkamat, reggelre is szép hidratált. (Sajnos, ha napközben kenem akkor óránként kell).
Ár érték arányban az itt feltüntetett áron nem venném újra!

NIOD Hydration Vaccine

NIOD Hydration Vaccine
2021. június 26.

Az én kombinált bőröm szereti, könnyen terül,pillanatok alatt beszívódik, jól hidratál és nem engedi csillogni a bőrt. Szerintem ez egy nagyon jó hidratáló, én nálam semmi gépzsír érzet nincs. Csodaszerekben nem hiszek és csak a csomagolása miatt nem adok 5 csillagot, mert sokkal praktikusabb lenne pumpás kiszerelésbe (mint pl. a survival 0, 30 stb).