baloghantonia

Regisztráció dátuma: 2020. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Purito Centella Unscented Recovery Cream

Purito Centella Unscented Recovery Cream
2022. január 4.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam én is ezt a hidratálót, hiszen mindenki mennyire szereti. Sajnos az én arcom nem kedvelte, pattanásaim lettek tőle. De mivel nem szeretek kidobni semmit, ezért elkezdtem használni a kezemen. Az ekcémás és mindenre is allergiás kezemnek viszont nagyon tetszett.

Lavozon Med 50+ Fényvédő

Lavozon Med 50+ Fényvédő
2021. november 22.

Borzalmas ez a fényvédő. Szeretem ha egy fényvédő természetes arcragyogást ad, na de ez.. még a diszkógömb sem ragyog oly fényesen, mint ettől a terméktől az én arcom. Ráadásul Octocrylene tartalma miatt csípi a szememet és hihetetlenül ragad a bőröm. Pénzkidobásnak tartom.

Rimmel Wonder'full Brow 24H Szemöldökspirál

Rimmel Wonder'full Brow 24H Szemöldökspirál
2021. november 14.

A legjobb szemöldökspirál, amivel valaha is találkoztam. Nagyon sokat próbáltam már és mindegyik egy nagy csalódás és pénzkidobás volt. Gondoltam ez az utolsó ilyen termék, amit valaha is meg fogok venni. Na de eeeeeez, egy nagy meglepetés volt. Nagyon szépen fed, pedig nem is vártam tőle olyat, hogy szemöldökszáláimon kívül még a hiányos területeket is megszínezze. Ha nincs időm, kedvem akkor csak ezt az egy spirált használom a szemöldökeimre, ez biztosítja a színt és helyén tartja a kis rakoncátlan szemöldök szálaimat. Persze ha van kedvem és ugyancsak időm, akkor szoktam még mellé használni a nyx szemöldökfilcemet is, ami ugyancsak egy örökkedvenc.
Én csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a szemöldökspiált, megéri megvenni.

1 MÁRKA