baloghantonia

Regisztráció dátuma: 2020. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Györgytea Babakrém Körömvirág-Kivonattal

Györgytea Babakrém Körömvirág-Kivonattal
2022. szeptember 28.
(!)

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémecskét. Saját bőrkémen tesztelgettem. A hideg érzékenység és ekcéma gyötri a kezeimet Sokszor sajnos ki is reped, szétnyílika bőr, ami nagyon megnehezíti a mindennapjaimat, de ezzel a krémmel sokkal gyorsabban gyógyultak a sebek, repedések. Nincsen erős illata, ami van az nekem nagyon tetszik. Esténként alkalmazom a krémet, jól bekenem a megtisztított felületet, majd várok kicsit és kesztyűt húzok fel, mert így nem az ágyneműbe landolnak a krémek és így sokkal hatásosabbak a krémek a tapasztalataim szerint. Illetve ennél a terméknél azért is jó tipp, mert fehér réteget hagy maga után.

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal
2022. augusztus 29.

Ez a fényvédő csodásan működik a kombinált arcbőrömmel. Az igaz, hogy kicsit másabb az eldolgozási menete, mint egy kémiai fényvédőnek, mint amiket használtam ezelőtt, de mindenképpen megéri azt a plusz két perccel több időt tölteni reggelenként a fürdőszobában az applikálással. Hiszen csodálatos a végeredmény, nem hagy fehér nyomot, nem ragacsos, egy kis szél fuvallat után sem ragad az összes hajam az arcomra. :D Komplett sminkkel is szuperál. Míg az eucerin oil control-nál az arcom kettétört a szárazságtól, de a her majesty esetében nincs ilyen. Ár értékben is kiváló,biztosan, hogy újra fogom venni.

Elyn's Lab All-In Extra Könnyed Hidratáló és Bőrnyugtató Arckrémgél

Elyn's Lab All-In Extra Könnyed Hidratáló és Bőrnyugtató Arckrémgél
2022. augusztus 29.

Amint először kipróbáltam, már éreztem, hogy ez lesz a legjobb hidratáló, amit valaha próbáltam. Kellőképpen hidratálja a kombinált arcbőrömet, tényleg nem kell sok belőle, olyan, mintha a szérumok is hamarabb beszívódnának tőle, csak úgy issza a bőröm. G&G porfectly és az elyn's retinolt használom felváltva, mert a bőrömnek ezekre nagy szüksége van most és ezekkel csodásan működik.
Ár-érték arányban is csodálatos, ekkora termék és ennyiért szerintem ajándék. Innentől kezdve csak ezt a hidratálót fogom bevetni.

1 MÁRKA