balsika

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Vitamin Sonnenmilch Bio-Mandarine SPF30

Alverde Vitamin Sonnenmilch Bio-Mandarine SPF30
2019. június 17.

Komolyan mondom, én ennél rosszabb naptejet még az életben nem használtam. Minden szava igaz az előttem szólóknak. Sárgás, nehezen kenhető krém, olyan fehér leszel, miután bekented magad, mint egy vizihulla... Nem kevesen röhögtek ki a strandon. Borzalmasan vízálló, mivel heves dörzsölés hatására se tudtam megszabadulni tőle, így még szerencse, hogy volt nálam popsitörlő, mert azzal tudtam csak levakarni magamról... Azonnal landolt a vadiúj tubus a kukában még a strandon...
Komolyan én voltam a hülye, hogy megint úgy vettem valamit, hogy nem néztem meg előtte a Krémmániát... De igazából bíztam ebben a márkában... eddig... Többet nem próbálkozom...
Csak azt nem értem, hogy hogy kerülhet ennyire rossz termék forgalomba?! Senki nem teszteli előtte?? Vagy ez valakinek tényleg jó??

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2015. szeptember 6.

Csatlakoznék az istenítők táborához ;)
Régóta vacilláltam vele, hogy megvegyem-e, de aztán mikor hallottam, hogy 2000 Ft a Mall.hu-ban, akkor gondoltam, na ennyiért megéri...
Nyáron gyakrabban hordom göndören a hajam, ami egy tengervizes spray-vel kombinálva nem a kifésülhetőség mintaszobra... :-/
Gondoltam akkor ugorjunk fejest a mély vízbe... Megmostam, balzsamot sem tettem az amúgy hátközépig érő hajamra, és egy negyed órást turbán alatt leitatás után nagy levegőt vettem, és nekivágtam... És hát WOW... semmi... :) simán kibontotta a hajamat! Egyszerűen fantasztikus!
Utána nem sokkal nálunk aludt egy rokon kislány, akinek reggel elkezdték hagyományos kefével kifésülni a haját, és hát olyan ordítás volt, hogy azt hittem a fél kerület összeszalad... Gondoltam nézzük meg, hogy a kislány iszonyat sűrű, de szép egyenes hajával mit kezd... Erre rám nézett mosolyogva, hogy hát ez nem húz... :) Azóta átküldtem nekik a linket, meg az infót, hogy rózsaszín is van a csajoknak :D

WiseTree Naturals Hidratáló Krém Stresszcsökkentésre és Intenzív Hidratálásra (régi)

2015. május 28.

Most látom, hogy ez a krém fent van még egyszer. Pedig amikor kerestem, akkor nem adta ki a gép, így felvittem én is... :) Azért a véleményemet bemásolom ide is, ki melyiket találja meg alapon. ;)

A napokban érkezett meg ez az arckrém a termék gyártójától. Sok helyen olvastam róla pozitív véleményeket, így nem fért kétség hozzá, hogy kapni fog egy esélyt. Már a 100%-os pénz-visszafizetési garancia is elég meggyőző. :) Bár még csak két napja használom, az amúgy nagyon vízhiányos / T-vonalban könnyen zsírosodó bőrömön, de WOW!!! Hihetetlen, hogy már az első alakalom után mennyire más tapintása volt a bőrömnek. Eddig a Clinique kis rózsaszín krémjét használtam, ami nekem kevésnek bizonyult (értsd: 5 perc után újra pici darabokban hámlott). Bekentem ezzel a krémmel, és már kenés közben szinte beitta az egészet, és utána is friss üde, és puha volt a bőröm egész nap. Nagyon szép természetes "ragyogást" ad az arcnak, amitől nem úgy nézel ki, mintha zsíros lenne a bőröd, hanem csak úgy ragyogsz. :) Nekem nagyon bevált. Ha így folytatja, akkor biztos helye lesz a polcomon, és maximum csak a többi társára csábulok el (öregedés elleni, illetve randikrém) :D
Mivel csupa természetes összetevője van, ezért a krém színe halványbarnás, de az illata mézeskalácsra emléketetős, úgyhogy azzal is meggyőztek :)
Az INCI listában látható egy piros pontos anyag, a parfüm, amit a gyártó külön kiemel, hogy kizárólag természetes illóolajokat tartalmazó parfümolaj.

UPDATE: Két hete használom ezt a csodát, és még mindig imádom! :) Annyit tudok, hogy ha nedves arcra teszem, akkor kicsit túl sok nedvesség kerül a bőrömbe, és az már picit csillogóvá teszi melegben a bőrt, de ha hagyjuk megszáradni arcmosás után az arcbőrt, akkor tökéletes minden. Tényleg csak ajánlani tudom. :)

UPDATE 2: Hétvégén leégett az arcom, és elég mókásan festettem. Mivel eddig minden alkalommal le is hámlott, gondoltam egy próbát megér, kenegetem ezzel... És hát WOW! :) Bebarnult szépen, és nem hámlott le! :) Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek! :)