bambi023

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper
2015. február 23.

Az új csomagolással az állag is változott, gonolom az összetevő is, mert egyáltalán nem érzem hatásosnak. Az illata szuper, a csomagolása számomra kevésbé praktikus, mint a régié volt. Enyhe piros színt hagy maga után, nem jelentős. Viszont ami jelentős az az, hogy lefolyik a számról, ezért szinte folyton lenyalogatom amikor nem figyelek, sokkal puhább mint amilyen eddig volt, ezért hamarabb is fogy. Nem fogom újra venni.

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2015. február 23.

Nagyon jó kézkrém! Télen már egy kis hidegtől is kiszárad a kezem és nagyon tud viszketni, égni. Már pár használat után jobb lett, az illatát imádom, az állaga is nagyon jó, nem zsíros, pár perc beszívódás után már simán nyomkodom a telefonomat. Nem a legolcsóbb krém(-1), de nekem nagyon tetszik!

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2015. február 22.

Évekig a sima the colossalt használtam, meg voltam győződve róla, hogy nincs nála jobb, akármikor mást próbáltam, csak csalódtam, de most újra kísérletezni akartam, és szerencsére nagyon jól döntöttem. Drága spirál meg kell hagyni, de nekem egy rétegben is nagyon látványos, szétválaszt, nem csomósít, és egész nap fennmarad. Leszedni picit nehezebb, de megéri.