Bambino97

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Love Melon! Fátyolmaszk

Balea Love Melon! Fátyolmaszk
2019. augusztus 6.

Engem is megfogott a szép csomagolás és hogy limitált kiadásról van szó. Nekem az illata kifejezetten tetszett, érezhető, de azért nem túl intenzív, kicsit mű dinnyeillat, de engem ez a tulajdonság egyáltalán nem zavart. Ami viszont nem jött be, hogy a maszk egyszerűen nem volt képes megmaradni az arcomon, össze-vissza csúszkált, nem tapadt meg rendesen a bőrömön és én úgy vettem észre mintha a maszk anyaga kicsit vastagabb is lenne, mint a Balea állandó fátyolmaszkjainak. Azt hozzá kell tennem, hogy a maszk viselése közben én ugyanúgy tettem vettem, nem feküdtem a hátamra,ezért sem maradhatott meg az arcomon. Bár az eddig próbált Balea maszkoknál ezt nem tapasztaltam. Illetve nekem kicsit csípni is kezdte az arcbőrömet. Ami pozitív tulajdonságot tudok megemlíteni az az illata, valamint a folyadék, amivel a maszk át van itatva. Engem szépen hidratált (bár képtelen voltam kivárni a 10 percet) és miután levettem, a bőrömbe bemasszírozva azonnal felszívódott.

Bourjois Rouge Edition Rúzs

Bourjois Rouge Edition Rúzs
2016. november 4.

Én is az Elle magazin által jutottam hozzá a 35-ös Entry VIP árnyalathoz, ami egy telt erős pink szín. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy jól állhatnak nekem az ilyesmi színek, de mivel más árnyalatban már nem találtam ez jött haza. Kellemesen csalódtam benne, nagyon tetszik magamon a szín. A rúzs textúrája nagyon krémes, így nem szárít. Viszont hajlamos elmászkálni, ezért ceruza kötelező alá. Tartóssága evés, ivás nélkül egész jó. Evésnél viszont kenődik ide-oda. Ennek ellenére megkapja az 5-öst. :)

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color
2016. november 4.

A kedvenc rúzsom így ősz alkalmával. A Siren in Scarlet árnyalat van meg, ami egy klasszikus piros szín. Nagyon jó a textúrája, könnyen felvihető és iszonyat pigmentált. Én használok alá ajakbalzsamot, anélkül kicsit szárítana. Ápolt, radírozott ajkakon mutat csak igazán jól, mivel kiemeli a száraz részeket, de egy matt rúzsnál mi mást lehetne várni. Használok alá ceruzát is így szuper tartós. Ivást maximálisan bírja, evésnél kissé megkopik, de nem feltűnően. Egyetlen szívfájdalmam, hogy Magyarországon csomó gyönyörű árnyalata nem kapható. Aki egy viszonylag olcsó tartós hiper-szuper matt rúzst keres annak nagyon tudom ajánlani. Én biztosan szerzek belőle még pár árnyalatot!! :)