bambusz09

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2018. május 22.

Valamikor tavasz elején-közepén vásároltam meg, akkor még nappal is használtam. Most a melegebb napokon már túl nehéz nappalra (fényvédővel meg még inkább), így csak este használom. Nekem nagyon szépen rendbe tette az arcomat. Bár meglehet, hogy a rutin többi része is sokat segített. Mindenesetre a bőröm szárazabb részeit jól hidratálja, a zsírosabbakat pedig nem tömíti el és nem is érzem soknak. Az állaga fura túrós, de könnyen el tudom oszlatni és gyorsan beszívódik.

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő
2018. május 22.

Tindigo oldalán találtam rá először erre a termékre az arclemosó ajánlásánál. Azóta fürdésre is ezt használom és rendszeresen újravettem már. Hajra egyszer próbáltam, de ragacsosság tette a hajamat. Samponnak így nem ajánlom. Viszont tusfürdőként és arcelmosóként kíméletesen tisztít, az én bőrömet nem szárítja. Valamint az összetevői is nagyon szépek. Már a barátom is rászokott. :)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. május 22.

Nem tudom, hogy hogyan vélekedjem róla. Az állagából kifolyólag és a felkenéskor is azt hittem, hogy nehéz krém lesz az én bőrömnek, de elég hamar beszívódott és nem hagyott zsíros érzetet sem. Az orcáimat jól hidratálta, viszont sajnos a homlokom kipattogott tőle. Úgyhogy oda már nem is használom.