Bambusz92

Regisztráció dátuma: 2018. október 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. október 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective

Yves Rocher Lait Apaisant Emollient & Protective
2019. november 14.

Hogy én ezt a testápolót hogy imádom!! Borsos ára van de ha kuponnal veszed mert hálisten nem zöldpontos akkor megéri. Vaskosabb krém de szépen terül és szívódik be azonnal. Imádom hogy nincs illata és hogy pihe puha lesz tőle a bőröm. Eddig nekem lenyomott minden testápolómat.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. november 14.

Jöttem lepontozni. Én akinek semmi se jóóóó. Na de kérem tényleg egy nagyon nagyon jó kis spirál. Kifejezetten szeretem a szilikonos keféjét. Szőke pillából 2 rétegben tényleg megcsinálja azt amit egy 5 ezres spirál.
DE. Miután elkezdtem használni azt vettem észre hogy napközben fáj a szemem, ég, mintha szívná valami. Ez ment 3 napig mikor rájöttem hogy nem az a baj hogy nem alszok eleget vagy hogy kontaktlencsét viselek (erre felhívnám a figyelmet hátha másnak is lesz ilyen baja), na szóval másik spirált használtam utána minden más ugyan az volt. A problémám elmúlt. Szóval valamely összetevőjével nem lehetek kompatibilis amit nagyon sajnálok mert tényleg jókis spirál.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2019. november 3.

Az itteni jó vélemények beruháztam rá. Hát nekem nagyon nem jött be.. :( Iszonyú büdös, nekem túl fényes és fura és a menthol kiakaszt benne. El fogom használgatni így télre vékony rétegben. A hidratáló hatása miatt adok 2 csillagot.