bambuszka

Regisztráció dátuma: 2016. május 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 26.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2024. január 27.

Eddig a COSRX csigás krémet használtam, de kíváncsi voltam, hogy ez milyen. Imádom a csomagolását, nagyon igényes és könnyen adagolható. A krémet mindig spatulával vettem ki a tégelyből, szuper hogy ehhez nem kell ilyesmi. Láthatóan szebb a bőröm, ha az esti rutinban csiguszos terméket használok, imádom a COSRX ezen két termékét. Minden egyes esti rutinom része, extrán kisimítja a bőröm. Azt is észrevettem, hogy tényleg hamarabb múlnak el az esetlegesen elkapart pattanások utáni sebek, piros foltok a bőrömön. Imádom, a rutinom kirobbanthatatlan tagja lett.

Helia-D Cell Concept Peptid Filler

Helia-D Cell Concept Peptid Filler
2024. január 26.

Kellemes az állaga és a pipettával jól lehet adagolni. A második üveggel használom, de én jobban kedvelem helyette a TO rézpeptides szérumát, az azért extrább és a bőröm is sokkal jobban szereti, szebb, amikor azt használom. Ezzel inkább csak extra hidratáltságot veszek észre. (Az üvege viszont csodaszép, az első szérumomét arra használom, mióta elfogyott, hogy az orchideáim gyökerére vizet cseppentsek vele)

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2024. január 26.

Akciósan sikerült beszereznem, ez az első tonerem, kíváncsiságból vettem meg, szerintem semmi extra, egy nagyon pici extra hidratálást ad. Legközelebb szerintem valami mást fogok kipróbálni. A csomagolása viszont nagyon praktikus, azt imádom!

2 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ