bananasloth

Regisztráció dátuma: 2023. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2023. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Toboco Multi Ceramide Arckrém

Toboco Multi Ceramide Arckrém
2024. április 3.

Sűrű érzetű, jól beszívódó krém, ami tényleg megfelelően hidratálja a száraz bőröm. Én kifejezetten a nagyon testes, már-már zsíros hatást keltő krémeket szeretem kenegetni, ez ezt nem teljesen éri el, de az átlagnál mindenképpen sűrűbb (bár megtévesztő elsőre, mert a textúrája habos). Félmatt/tompa selyemfényű finish-t hagy maga után, illata nekem csöppet nénis és erős is, de legalább hamar elillan.

Sajnos a forgalomból kivont HG hidratálómat nem éri utol, de eddig ez vált be a legjobban: hidratál, nem pattogok ki tőle, jó érzés felkenni. A tégely is cuki, a bordázott matt üveget kifejezetten kellemes kézbevenni.

A 10 999 forintos ár a Rossmannál van, ennek majdnem a feléért lehet K-beauty oldalakról rendelni.

Glow Recipe Watermelon Glow PHA+BHA Póruscsökkentő Toner

Glow Recipe Watermelon Glow PHA+BHA Póruscsökkentő Toner
2024. április 3.

Kellemes, kicsit zselés állagú toner, elég műnek ható de finom illattal. Enyhén húzta a bőröm, de nekem csak a leghidratálóbb termékek nem szokták. Picit ragacsos, de még úgyis jön rá krém és/vagy mások, így nem zavaró.

Rá kellett jönnöm, hogy nekem sajnos a BHA nagyon hit or miss. Csökkenti ugyan a patikat, viszont bizonyos BHA termékek mellett azok, amik még így is felbukkannak, sokkal rosszabbak: nagyobbak, kemény közepük van és 4-5 napig megmaradnak (az általában tűhegynyi, puha, 2, max. 3 nap alatt múló pattanásaim helyett). Sajnos ez a toner is ilyen miss volt, de ez inkább csak azt jelenti, hogy az én bőrömhöz nem illik, ezért 4 csillagnál lejjebb nem húznám; ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy mindenki tudna jóval olcsóbban is találni enyhe hámlasztó tonert.