bananfa

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Alverde Sensitive Concealer

Alverde Sensitive Concealer
2020. január 29.

1 650 000 korrektorvásárlás után, a reménytelenségig csüggedve, már szinte a termék felé sem pillantva kaptam le a polcról az 1 650 001- et, a fent emlitett korrektort. Abszolút az esélytelenek nyugalmával kentem fel a kritikus területekre és azt kell mondjam: CSÚCS
Fed? Fed. Ápol? Ápol. Összetevők? Yes! Parancsol még valamit? Repül az öt csillag!

Maria Åkerberg Protecting Oil Outdoor

Maria Åkerberg Protecting Oil Outdoor
2019. február 16.

Ezt a cuccot nevezem en "must have"-nek. Maria Åkerbergtöl sokfele kencet probaltam mar es altalaban veve nagyon jonak talaltam öket. Am ez a napvedö olaj viszi a primet. A 30 ml-es kiszerelesu több honapig, megkockaztatom több mint fel evig eleg, kizarolag arcra hasznalva. Leginkabb, ha hozzakevered kremhez, vagy fenyvedöhöz. Bar szegyen, nem szegyen en meg a nyari honapokban is volt, hogy csak ezt raktam fel fenyvedö gyanant es megsem foltosodtam, vagy egtem le napközben. A t.dioxid es a növenyi olajok, esszenciak fenyvedö faktora itt is megteszi hatasat es tenyleg, de tenyleg csak egy leheletnyit vilagosit. Van ugy, hogy ezt is, mint mas napvedö termeket öszekutyulom egy kis termeszetes, folyekony alapozoval, vagy a beszivodast követöen (amire 15 perc elteltevel sztem ra lehet segiteni egy kis papirzsepis felitatassal) fenyvedö puderalapozot hasznalok. Enyhe, egeszseges fenyt ad az arcnak. Nalam nem kepzett pattanasokat sem. Nem ereztem soha azt, amit mas napvedö termekeknel gyakran, hogy elneheziti zsirositja az arcbörömet.

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30
2019. február 16.

Elöször kicsit megremultem, mert felvitel utan feher reteget hagy es elegge massziv allaga van. De rajöttem, hogy amennyiben turelmes az ember es var 15 percet, hogy felszivodjon, akkor eltunik a feherseg (noha vilagositja a börszint, az teny) es nagyon egyseges börkepet ad. Nekem az a trukköm, hogy beszivodas utan finoman "felitatom" egy papirzsebkendövel a maradek fenylö reszeket. Egy keveske pudert viszek fel ra (fenyvedöset szinten), vagy esetleg az Estelle och Thild biomineral alapozojaval keverem / zarom a muveletet. Igy tökeletesebb a hatas, mint barmely mas termeknel, amit eddig hasznaltam. Szerintem a kakaovaj nagyon megdobja es maximalisan hidratal a teli hideg, szeles napokon is. Az illatat kifejezetten szeretem. Tovabba nalam nagyon bejött az összehazasitas Maria Åkerberg protecting outdoor olajaval, igy lazabb es kenhetöbb allagu lesz. Ugy erzem feszesiti is az arcbört, ezert kifejezetten anti-aging a "feeling".