bandita

Kezem Nyomán
Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kezem Nyomán
Regisztráció dátuma: 2012. március 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bioextra Grapefruit Csepp

Bioextra Grapefruit Csepp
2023. július 12.

Erőteljesen keserű, alkoholos oldat. Elhiszem, hogy jótèkony, de èn szàj, torok gyulladàsànak csillapitàsàra vettem, hogy egy cseppet szàjba vève èlvezzem a hatàst. Sajnos, bàr kifejezetten alkoholmentes grape fruit mag kivonat cseppet kèrtem, a gyógynövènybolt eladója ezt kínàlta helyette. Mar, keserű, elviselhetetlen az íze. Alkoholt nem akartam magamhoz venni semmikèpp. A gyàrtó termèkleiràsa nem teljesen egyèrtelmű, S ezèrt neheztelek. Konkrètan pànikrohamot kaptam, amikor szàjba cseppet tettem az üvegből. A papírdobozàn rajta volt az összetevőlista, azonban az üvegcsèn jelenleg nincs az feltüntetve. Ez szerintem baj. Nem volt teljes pènzkidobàs, nyilvàn leiràs szerint elkèszitve , sok vízben elkeverve fogyasztàsra alkalmas termèk, illetve külsőleg is bőrfelületen, de sem az alkoholtartalma, sem a hozzà kimèrt víz mennyisège nem fèr most bele a tàplàlkozàsi problèmàmba. Legközelebb olvasószemüveggel megyek vàsàrolni.

Balea Tagträumer Kézkrém

Balea Tagträumer Kézkrém
2021. július 27.

Bevallom, elsősorban az illatleírás miatti kíváncsiságtól hajtva vettem meg, de abszolút csalódást okozott ebből a szempontból, mert olyan érzést kelt bennem, mintha gumicukorban turkálás után nem mostam volna kezet, és ez számomra nem kellemes, késztet, hogy lenossam magamról. Ennyit az álmodozásról. Hidratáló hatása sem kiemelkedő.

Balea Arclemosó Stick

Balea Arclemosó Stick
2018. szeptember 7.

Sminklemosóként nulla eredményt hoz, utazáshoz önnagában használva számomra egyszerü arctisztításhoz is kevés. Nehéz alkalmazni, sosem tudom igazán eldönteni, arcra kenjem, vagy tenyérbe. Ok, nem folyik ki, de erre a célra egy egyszerü Dove szappan is megtenné. A stiftes kiszerelés viszont tényleg zseniális.

18 ÖSSZETEVŐ

p-Hydroxyanisole a Kockázat: