Bandita13

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Silk'n Revit Essential Gyémántfejes Mikrodermabráziós Készülék

Silk'n Revit Essential Gyémántfejes Mikrodermabráziós Készülék
2020. április 24.

Tchibo weboldalán rendeltem 13 000 ft-ért. Nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos nekem a homlokomon nem szippantotta be a bőrt, így teljes arcra nem tudtam használni.
Egyáltáln nem olyan, mint a kozmetikákban kapott kezelés.
Nekem csalódás volt.

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2020. február 16.

Imadom!
Egy par honapja a honaljam nagyon szagos volt. Mar rogton furdes utan is! Hiaba probaltam hintoporozni vagy ujabb es ujabb deokat a szag nem mult el. Izzadni nem izzadtam, de ez a szag szornyu volt.
Gyogyszertarban ajanlottak ezt a termeket. Eloszor nem vettem meg, mert eleg borsos az ara. Masnap tusolas utan ujra jott a szag. Na akkor betelt a pohar. Megvettem egybol a dupla kiszerelest, igy joval gazdasagosabb.
A hagyomanyos deokkal ellentetben nem kell 5x athuzni a honaljon, csak egyetlen egyszer. Meglepo, tudom.
Mar rogton az elso hasznalat utan elmt a szag. A legminimalisabb izzadas is vissza lett folytva.
Imadom! Draga, de megeri, hogy eluzze a szagokat es szerintem sokaig eleg is lesz.

The Body Shop British Rose Tusfürdő

The Body Shop British Rose Tusfürdő
2019. december 6.

Ahh! Annyira csodálatos az illata!
Géles állagú. Finom illatát fürdés után is érezni egy kis ideig.
40%-os kedvezménnyel tudtam megvenni. Így abszolút megéri. Teljes áron nekem elég drága, de tutira újra veszem az illata miatt.

Kiskoromban mamámék hasonló illatú szappannal fürdettek. Ha behunyom a szemem újra kicsi vagyok és velük vagyok. Lehet számomra ezért is kedves ez az illat. <3