Bandita13

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Véletlenül jutottam hozzá...
Hajmosás közben érezhetően puhább a hajam. Az illata nem tart sokáig, sőt szárítás után már nem is érezni. Nem tett sem jót sem pedig rosszat a hajammal. Semmi extra hatása nincsen számomra.
Nem valószínű, hogy pótolni fogom, ha elfogyott.

UPDATE!!!
Korábban picit elhamarkodtam a véleményezést. Most javítani szeretném.
Ennek a balzsamnak az ára nagyon kedvező.
Illata használat közben finom kókuszos.
Hatása tagadhatatlan! Selymes, puha haj. A babahajak sem kószálgatnak el.
Korábban azt írtam, hogy nem veszem újra, de inkább mégis. Szereti a hajam, ezért szeretem én is.

Isana Blütenkraft Fény Hajolaj

Isana Blütenkraft Fény Hajolaj
2019. október 10.

Csodálatos illata van! Egy nyomással elegendő adag érkezik a kezünkbe. A kettő (számomra legalábbis) már nagyon sok!
Lehet használni hajmosas előtt a száraz hajon eloszlatva majd pár perc utan megkezdődhet a hajmosás.
Lehet törölköző száraz hajon vagy hajmosás utan száraz hajon használni.
Hajmosás után szárazon használtam rendes hajolajként. Nagyon selymes lett tőle a hajam és a kusza szálak is a helyükre kerültek. Azonban hamar éreztem, hogy a hajammal nem stimmel valami. A hosszú hajam nagyon rálapult a fejemre. Szopott gombóc lettem. Biztosan nem állìtom, hogy emiatt, de még tesztelem.
Ma a hajmosás előtti opcióval próbalkozom. Mosás közven is erezhetően selymesebb volt a hajam.
Próbalkozni fogok vele, mert finom az illata es árban is szuper. Egyelőre csak 4*, de par használat után updatelni fogok.

UPDATE!!!!
Huhh, hát ez az olaj szuper! Mosás után szárazon, mosás előtt szárazon és mosás után nedves hajon is csodálatos. Olyan könnyű, puha és selymes lesz tőle a hajam és az illata is mennyei! Eddig 4*-ot adtam rá, de mostmár megérdemli az 5*-ot!

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat
2019. október 10.

Ez egy csoda! Bölcsességfoggal járó problémákra vettem meg. A fájdalom nem múlt el ugyan, de enyhítette azt. Megnyugtatja a lüktető ínnyet. Erős az íze és nekem a nyelvemet is csípi, de mindegyik szájvíz szóval ezért nem vonok le tőle pontot.