banyadék

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 11.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Estée Lauder Radiant Mirage EDP

Estée Lauder Radiant Mirage EDP
2021. december 14.

Jenlegi kedvencem és környezetemé is. Azt mondják: olyan Chaneles, de melyik? Passz, talán Mademoiselle, szerintem nem. Picit virágos, picit fás, nem édes, nem maszkulinos, bár azt írják, hogy mindkét nemnek készült, mindenesetre én a mellettem lévő férfin nem tudom elképzelni, ez számomra a nőiség, szexualitás képviselője, a jó nő illata. Mind az üvege, mind a tartalma az eleganciát képviseli. Hetek óta nem tudok mást fújni magamra, mindig őt akarom, még a Chanelemet is félretettem. Nálam jár a maximális csillag.

Chanel N°5 L’Eau

Chanel N°5 L’Eau
2021. november 6.

Már kétszer vásároltam meg, de valahogy zsákutca a mi kapcsolatunk. Olyan ez, mint amikor nagyon tetszik egy pasi, randizol vele, aztán valami, egy apró mozzanat, szó, rossz időzítés vagy valami megmagyarázhatatlan dolog bezavar és már nem tud kiteljesedni a szerelem. A vágyakozás örökre ott marad, de valamiért nincs folytatás. Ezzel a Chanellel is hasonló a történetem, megszaglásztam, beleszerettem, hazavittem, használtam pár napig, de valamiért még sem ő az igazi számomra. Kifújáskor lehet orrba vágja a használóját, de egy-két perc és letisztul, egy lágy komfortillat lesz a viselőjén. Nagyon kifinomult, de nekem ettől több kell. Vagy már megint hűtlen lettem?

Alfaparf Precious Nature Hajfesték

Alfaparf Precious Nature Hajfesték
2021. október 16.

Két hajfestés után írom le a tapasztalatomat. Tényleg nem csöpög, jól fel lehet kenni. Első alkalommal nem csípett, befogta az ősz hajszálaimat, viszont a második alkalommal volt csípő érzés és az ősz-takarása egyenlő lett a nullával, mintha nem is lett volna hajfesték a hajamon. Lehet valamelyik összetevőjére lettem érzékeny, de én sajnos kettőtől több pontot nem tudok adni neki, pedig a jó vélemények után már benne volt az összes bizalmam.