banyadék

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 11.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Montale Sandflowers EDP

Montale Sandflowers EDP
2020. augusztus 6.

Rajtam T.M. Womanity csak haloványabban, krémesebben, picit sós, picit kaviáros, picit kókuszos és igen olyan tengerpartis. Viszont ezzel senkit nem lehet "orrba vágni", mert a hatósugara igen csekély, egész bőrközeli. Az illat tetszik, de valahogy alig érzem magamon. Ár + hatósugár + tartósság sajnos nálam csak egy hármas.

Rituals Fleurs de l'Himalaya EDP

Rituals Fleurs de l'Himalaya EDP
2020. július 18.

Egy az egyben Givenhcy Ange Ou Demon Le Secret illata, szóval aki őt szereti, ezt is szeretni fogja. Azért vásároltam, mert régen imádtam az előbb említett illatot, de sajnos már annyira nem érzem magaménak, ezért is válnék meg tőle. Tartóssága rendben van, tényleg elég belőle két fújás és órákig érezhető. Megadom az öt csillagot, mert az illat nagyon egyben van, csak az én ízlésem változott az évek alatt.

Chanel Les Eaux De Chanel Paris-Venise EDT

Chanel Les Eaux De Chanel Paris-Venise EDT
2020. május 10.

Pici minta útján ismerkedem vele. Nagyon finom virágos, nőcis illat. Nekem olyan, mintha a Poudré-t és a Vive-t összekeverték volna, ami egész jó elegyet alkot. Maga az illat ötcsillagos, nekem nagyon tetszik, a tartóssága viszont rajtam kb. egy-két óra és azt is csak én érzem. Szégyen ennyi pénzért.