Banyi

Regisztráció dátuma: 2019. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. augusztus 18.

Nos, a színskálát én is benéztem először, a light verziót vettem meg ami persze nekem túl sötét volt, úgyhogy továbbajándékoztam a nővéremnek. A natural változat viszont tökéletes, szép egységes bőrképet ad, nekem egész nap tart a matt hatás. Mivel rendesen aláhidratáok egy hialuron szérummal, így engem nem is szárít. Egyetlen negatívum, hogy a hajtőnél nem tudom rendesen elkenni, de ezt leszámítva tökéletes. Megy az 5 csillag.

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50
2021. július 6.

Nyárra kerestem magasabb védelmű fényvédőt, ezért rendeltem belőle egy mintát. Kellemes fluid állagú, nekem könnyen beszívódott. Sajnos felkenés után pár perccel irritációt okozott az orcáimon, úgy néztem ki, mint aki ekcémás. Így sajnos nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, a kicsit se használtam el. Kipróbálom a sötétkék 50-es társát, hátha az jobban beválik.

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2021. június 3.

Harmadik PC fényvédő volt,amiből delux mintát rendeltem, eddig ez jött be legjobban. Könnyű krém, hamar beszívódik, nem irritál. Az én kombinált, vízhiányos bőrömnek rendkívül bevált, nem teljesen matt, megvan a glow hatás amit ígér. A család AOX szérumát használom alá ill. a G&G C-vitaminos szérumot, mindkettővel remekül együttműködik. Meglátjuk, hogy melegebb időben hogy muzsikál majd, de egyelőre 5 csillag.

Update: Egy hónap használat után is meg vagyok vele elégedve, a delux minta után a teljes kiszerelést is megvettem. Hosszú használat után sem szárít, bár a hajtőnél ez is képes oxidálódni. Ősztől tavaszig kiváló, nyárra az SPF30 kevés lesz, de biztos, hogy állandó lakója lesz a fürdőszobámnak.

Update2: A melegebb idő eljövetelével még mindig remek, nem nehezíti el a bőröm, talán kicsit több idő, mire beszívódik. Marad az 5 csillag :)